PyngPong

320 px

Minimum
Width
Resolution
PyngPong

Sat. 20.04.2024 - Sun. 21.04.2024 Season 2023-2024

Swiss Youth Championships

Event details

DatesFrom Sat. 20.04.2024, 07:30
To Sun. 21.04.2024
LocationSportzentrum Grien
Oberer Aareweg 37
3250 Lyss
Tax CHF4.00
Referee /
Manager
Burren Daniel
Maiz Calle Patricia
Schwab Olivier

Series

Serie Date Time Registrations Criteria Competition mode / Matches type / Play system

Mixed Doubles U11

Sunday 21.04.2024 at 15:00
Individual, Doubles, Mixed, D1 - A20, U9 - U11
K.O. (direct elimination)
26 participants

Mixed Doubles U11 Sun. 21.04.2024 15:00 26 Mixed / D1 - A20 / U9 - U11 Individual / Doubles / K.O. (direct elimination)

Girls Doubles U11

Sunday 21.04.2024 at 17:00
Individual, Doubles, Women, D1 - A20, U9 - U11
K.O. (direct elimination)
16 participants

Girls Doubles U11 Sun. 21.04.2024 17:00 16 Women / D1 - A20 / U9 - U11 Individual / Doubles / K.O. (direct elimination)

Boys Doubles U11

Sunday 21.04.2024 at 16:30
Individual, Doubles, Men, D1 - A20, U9 - U11
K.O. (direct elimination)
34 participants

Boys Doubles U11 Sun. 21.04.2024 16:30 34 Men / D1 - A20 / U9 - U11 Individual / Doubles / K.O. (direct elimination)

Girls Singles U11

Sunday 21.04.2024 at 11:00
Individual, Singles, Women, D1 - A20, U9 - U11
Multistage, Groups of 4, With 2 qualified
21 participants

Girls Singles U11 Sun. 21.04.2024 11:00 21 Women / D1 - A20 / U9 - U11 Individual / Singles / Multistage / Groups of 4 / With 2 qualified

Boys Singles U11

Sunday 21.04.2024 at 08:00
Individual, Singles, Men, D1 - A20, U9 - U11
Multistage, Groups of 4, With 2 qualified
39 participants

Boys Singles U11 Sun. 21.04.2024 08:00 39 Men / D1 - A20 / U9 - U11 Individual / Singles / Multistage / Groups of 4 / With 2 qualified

Mixed Doubles U13

Sunday 21.04.2024 at 15:00
Individual, Doubles, Mixed, D2|D1 - A20, U9 - U13
K.O. (direct elimination)
28 participants

Mixed Doubles U13 Sun. 21.04.2024 15:00 28 Mixed / D2|D1 - A20 / U9 - U13 Individual / Doubles / K.O. (direct elimination)

Girls Doubles U13

Sunday 21.04.2024 at 17:30
Individual, Doubles, Women, D1 - A20, U9 - U13
K.O. (direct elimination)
14 participants

Girls Doubles U13 Sun. 21.04.2024 17:30 14 Women / D1 - A20 / U9 - U13 Individual / Doubles / K.O. (direct elimination)

Boys Doubles U13

Sunday 21.04.2024 at 16:30
Individual, Doubles, Men, D2 - A20, U9 - U13
K.O. (direct elimination)
40 participants

Boys Doubles U13 Sun. 21.04.2024 16:30 40 Men / D2 - A20 / U9 - U13 Individual / Doubles / K.O. (direct elimination)

Girls Singles U13

Sunday 21.04.2024 at 09:30
Individual, Singles, Women, D1 - A20, U9 - U13
Multistage, Groups of 4, With 2 qualified
13 participants

Girls Singles U13 Sun. 21.04.2024 09:30 13 Women / D1 - A20 / U9 - U13 Individual / Singles / Multistage / Groups of 4 / With 2 qualified

Boys Singles U13

Sunday 21.04.2024 at 08:00
Individual, Singles, Men, D2 - A20, U9 - U13
Multistage, Groups of 4, With 2 qualified
44 participants

Boys Singles U13 Sun. 21.04.2024 08:00 44 Men / D2 - A20 / U9 - U13 Individual / Singles / Multistage / Groups of 4 / With 2 qualified

Mixed Doubles U15

Saturday 20.04.2024 at 15:30
Individual, Doubles, Mixed, D5|D3 - A20, U13 - U15
K.O. (direct elimination)
18 participants

Mixed Doubles U15 Sat. 20.04.2024 15:30 18 Mixed / D5|D3 - A20 / U13 - U15 Individual / Doubles / K.O. (direct elimination)

Girls Doubles U15

Saturday 20.04.2024 at 17:30
Individual, Doubles, Women, D3 - A20, U13 - U15
K.O. (direct elimination)
12 participants

Girls Doubles U15 Sat. 20.04.2024 17:30 12 Women / D3 - A20 / U13 - U15 Individual / Doubles / K.O. (direct elimination)

Boys Doubles U15

Saturday 20.04.2024 at 17:30
Individual, Doubles, Men, D5 - A20, U13 - U15
K.O. (direct elimination)
20 participants

Boys Doubles U15 Sat. 20.04.2024 17:30 20 Men / D5 - A20 / U13 - U15 Individual / Doubles / K.O. (direct elimination)

Girls Singles U15

Saturday 20.04.2024 at 11:00
Individual, Singles, Women, D3 - A20, U13 - U15
Multistage, Groups of 4, With 2 qualified
11 participants

Girls Singles U15 Sat. 20.04.2024 11:00 11 Women / D3 - A20 / U13 - U15 Individual / Singles / Multistage / Groups of 4 / With 2 qualified

Boys Singles U15

Saturday 20.04.2024 at 08:00
Individual, Singles, Men, D5 - A20, U13 - U15
Multistage, Groups of 4, With 2 qualified
22 participants

Boys Singles U15 Sat. 20.04.2024 08:00 22 Men / D5 - A20 / U13 - U15 Individual / Singles / Multistage / Groups of 4 / With 2 qualified

Mixed Doubles U17

Saturday 20.04.2024 at 15:30
Individual, Doubles, Mixed, C7|D4 - A20, U15 - U17
K.O. (direct elimination)
22 participants

Mixed Doubles U17 Sat. 20.04.2024 15:30 22 Mixed / C7|D4 - A20 / U15 - U17 Individual / Doubles / K.O. (direct elimination)

Girls Doubles U17

Saturday 20.04.2024 at 17:30
Individual, Doubles, Women, D4 - A20, U15 - U17
K.O. (direct elimination)
16 participants

Girls Doubles U17 Sat. 20.04.2024 17:30 16 Women / D4 - A20 / U15 - U17 Individual / Doubles / K.O. (direct elimination)

Boys Doubles U17

Saturday 20.04.2024 at 17:30
Individual, Doubles, Men, C7 - A20, U15 - U17
K.O. (direct elimination)
17 participants

Boys Doubles U17 Sat. 20.04.2024 17:30 17 Men / C7 - A20 / U15 - U17 Individual / Doubles / K.O. (direct elimination)

Girls Singles U17

Saturday 20.04.2024 at 08:00
Individual, Singles, Women, D4 - A20, U15 - U17
Multistage, Groups of 4, With 2 qualified
19 participants

Girls Singles U17 Sat. 20.04.2024 08:00 19 Women / D4 - A20 / U15 - U17 Individual / Singles / Multistage / Groups of 4 / With 2 qualified

Boys Singles U17

Saturday 20.04.2024 at 08:00
Individual, Singles, Men, C7 - A20, U15 - U17
Multistage, Groups of 4, With 2 qualified
21 participants

Boys Singles U17 Sat. 20.04.2024 08:00 21 Men / C7 - A20 / U15 - U17 Individual / Singles / Multistage / Groups of 4 / With 2 qualified

Mixed Doubles U19

Saturday 20.04.2024 at 15:30
Individual, Doubles, Mixed, C9|D5 - A20, U17 - U19
K.O. (direct elimination)
14 participants

Mixed Doubles U19 Sat. 20.04.2024 15:30 14 Mixed / C9|D5 - A20 / U17 - U19 Individual / Doubles / K.O. (direct elimination)

Girls Doubles U19

Saturday 20.04.2024 at 17:30
Individual, Doubles, Women, D5 - A20, U17 - U19
Group only, Group-s of 3
6 participants

Girls Doubles U19 Sat. 20.04.2024 17:30 6 Women / D5 - A20 / U17 - U19 Individual / Doubles / Group only / Group-s of 3

Boys Doubles U19

Saturday 20.04.2024 at 17:30
Individual, Doubles, Men, C9 - A20, U17 - U19
K.O. (direct elimination)
30 participants

Boys Doubles U19 Sat. 20.04.2024 17:30 30 Men / C9 - A20 / U17 - U19 Individual / Doubles / K.O. (direct elimination)

Girls Singles U19

Saturday 20.04.2024 at 11:00
Individual, Singles, Women, D5 - A20, U17 - U19
Multistage, Groups of 4, With 2 qualified
6 participants

Girls Singles U19 Sat. 20.04.2024 11:00 6 Women / D5 - A20 / U17 - U19 Individual / Singles / Multistage / Groups of 4 / With 2 qualified

Boys Singles U19

Saturday 20.04.2024 at 08:00
Individual, Singles, Men, C9 - A20, U17 - U19
Multistage, Groups of 4, With 2 qualified
30 participants

Boys Singles U19 Sat. 20.04.2024 08:00 30 Men / C9 - A20 / U17 - U19 Individual / Singles / Multistage / Groups of 4 / With 2 qualified

Participants (226)

Name Cat. Elo Club Canton RA Series
Abalakov Fedor 517053 U17 14 1'357 Worb BE MTTV

Abalakov Fedor

517053, U17, Elo 1'357, 14, Worb, BE, MTTV

Aïoutz Olivier 418102 U19 9 1'149 Rossens FR AVVF

Aïoutz Olivier

418102, U19, Elo 1'149, 9, Rossens, FR, AVVF

Al Awad Asem 521058 U13 2 670 Lyss BE MTTV

Al Awad Asem

521058, U13, Elo 670, 2, Lyss, BE, MTTV

Al Awad Fares 521059 U11 1 580 Lyss BE MTTV

Al Awad Fares

521059, U11, Elo 580, 1, Lyss, BE, MTTV

Amstad Aidan 722002 U13 5 1'051 Neuhausen SH OTTV

Amstad Aidan

722002, U13, Elo 1'051, 5, Neuhausen, SH, OTTV

Ander Fynn 821002 U13 3 906 Rapid Luzern LU TTVI

Ander Fynn

821002, U13, Elo 906, 3, Rapid Luzern, LU, TTVI

Andriani Yanni 119061 U15 9 1'136 UGS-Chênois GE AGTT

Andriani Yanni

119061, U15, Elo 1'136, 9, UGS-Chênois, GE, AGTT

Andric Andrija 618087 U17 14 1'362 Basel BS NWTTV

Andric Andrija

618087, U17, Elo 1'362, 14, Basel, BS, NWTTV

Antonilli Livio 723154 U11 1 588 Uster ZH OTTV

Antonilli Livio

723154, U11, Elo 588, 1, Uster, ZH, OTTV

Asper Michel 618069 U17 11 1'235 Bremgarten AG NWTTV

Asper Michel

618069, U17, Elo 1'235, 11, Bremgarten, AG, NWTTV

Balcan Dragos 117084 U19 9 1'080 UGS-Chênois GE AGTT

Balcan Dragos

117084, U19, Elo 1'080, 9, UGS-Chênois, GE, AGTT

Barke Léon 422122 U13 3 871 Lausanne VD AVVF

Barke Léon

422122, U13, Elo 871, 3, Lausanne, VD, AVVF

Beka Dejvid 823057 U9 1 562 Rapid Luzern LU TTVI

Beka Dejvid

823057, U9, Elo 562, 1, Rapid Luzern, LU, TTVI

Berdoz Diane 122052 U11 11 574 Puplinge GE AGTT

Berdoz Diane

122052, U11, Elo 574, 1 | 1, Puplinge, GE, AGTT

Berdoz Nina 122051 U13 11 604 Puplinge GE AGTT

Berdoz Nina

122051, U13, Elo 604, 1 | 1, Puplinge, GE, AGTT

Bichsel Niklas 721142 U13 2 721 Young Stars ZH ZH OTTV

Bichsel Niklas

721142, U13, Elo 721, 2, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Bindelli Louis 120048 U13 3 816 Puplinge GE AGTT

Bindelli Louis

120048, U13, Elo 816, 3, Puplinge, GE, AGTT

Bleus Ruven 122058 U13 2 694 UGS-Chênois GE AGTT

Bleus Ruven

122058, U13, Elo 694, 2, UGS-Chênois, GE, AGTT

Blumer Noël Gilles 514055 U19 15 1'403 Heimberg BE MTTV

Blumer Noël Gilles

514055, U19, Elo 1'403, 15, Heimberg, BE, MTTV

Bosshardt Mathis 621032 U17 7 1'092 Basel BS NWTTV

Bosshardt Mathis

621032, U17, Elo 1'092, 7, Basel, BS, NWTTV

Brand Noah 914800 U15 6 1'045 T-Card STT

Brand Noah

914800, U15, Elo 1'045, 6, T-Card, STT

Buchweitz Khean 722014 U11 2 656 Dübendorf-Volketswil ZH OTTV

Buchweitz Khean

722014, U11, Elo 656, 2, Dübendorf-Volketswil, ZH, OTTV

Buloz Elodie 117096 U17 38 895 Châtelaine GE AGTT

Buloz Elodie

117096, U17, Elo 895, 3 | 8, Châtelaine, GE, AGTT

Burgat Adèle 718035 U17 37 834 Affoltern A/A ZH OTTV

Burgat Adèle

718035, U17, Elo 834, 3 | 7, Affoltern A/A, ZH, OTTV

Burgat Alban 717002 U19 17 1'417 Affoltern A/A ZH OTTV

Burgat Alban

717002, U19, Elo 1'417, 17, Affoltern A/A, ZH, OTTV

Burri Raymond 813070 U19 16 1'434 Rapid Luzern LU TTVI

Burri Raymond

813070, U19, Elo 1'434, 16, Rapid Luzern, LU, TTVI

Bury Olbryan 114638 U19 16 1'465 UGS-Chênois GE AGTT

Bury Olbryan

114638, U19, Elo 1'465, 16, UGS-Chênois, GE, AGTT

Callipari Lorenzo 822021 U11 1 586 Rapid Luzern LU TTVI

Callipari Lorenzo

822021, U11, Elo 586, 1, Rapid Luzern, LU, TTVI

Cambra Roberto 214054 U17 11 1'232 La Chaux-de-Fonds NE ANJTT

Cambra Roberto

214054, U17, Elo 1'232, 11, La Chaux-de-Fonds, NE, ANJTT

Casale Samuele 119058 U13 4 907 Puplinge GE AGTT

Casale Samuele

119058, U13, Elo 907, 4, Puplinge, GE, AGTT

Castillo Gabriel 122082 U11 1 550 UGS-Chênois GE AGTT

Castillo Gabriel

122082, U11, Elo 550, 1, UGS-Chênois, GE, AGTT

Cattini Lina 723075 U15 11 613 Horgen ZH OTTV

Cattini Lina

723075, U15, Elo 613, 1 | 1, Horgen, ZH, OTTV

Cavallin Timothée 222137 U11 1 606 La Chaux-de-Fonds NE ANJTT

Cavallin Timothée

222137, U11, Elo 606, 1, La Chaux-de-Fonds, NE, ANJTT

Chabert Lucien 119072 U15 7 1'037 UGS-Chênois GE AGTT

Chabert Lucien

119072, U15, Elo 1'037, 7, UGS-Chênois, GE, AGTT

Chen Daniel 618018 U19 10 1'213 Bremgarten AG NWTTV

Chen Daniel

618018, U19, Elo 1'213, 10, Bremgarten, AG, NWTTV

Chen Mike 619030 U15 5 955 Bremgarten AG NWTTV

Chen Mike

619030, U15, Elo 955, 5, Bremgarten, AG, NWTTV

Clerc Edgard 122065 U11 1 594 Silver Star GE AGTT

Clerc Edgard

122065, U11, Elo 594, 1, Silver Star, GE, AGTT

Clerc Manon 420049 U17 37 883 Collombey-Muraz VS AVVF

Clerc Manon

420049, U17, Elo 883, 3 | 7, Collombey-Muraz, VS, AVVF

Coronado Léonardo 122086 U13 2 767 Carouge GE AGTT

Coronado Léonardo

122086, U13, Elo 767, 2, Carouge, GE, AGTT

Couchepin Quentin 421003 U15 5 977 Martigny VS AVVF

Couchepin Quentin

421003, U15, Elo 977, 5, Martigny, VS, AVVF

Dang Mila 123020 U13 11 578 Veyrier GE AGTT

Dang Mila

123020, U13, Elo 578, 1 | 1, Veyrier, GE, AGTT

Dang Norah 123021 U13 12 645 Veyrier GE AGTT

Dang Norah

123021, U13, Elo 645, 1 | 2, Veyrier, GE, AGTT

Davis Leonie 722092 U13 12 657 Wil SG SG OTTV

Davis Leonie

722092, U13, Elo 657, 1 | 2, Wil SG, SG, OTTV

De Menis Max Louis 424002 U9 1 630 Martigny VS AVVF

De Menis Max Louis

424002, U9, Elo 630, 1, Martigny, VS, AVVF

De Vries Gaël 122057 U13 2 759 UGS-Chênois GE AGTT

De Vries Gaël

122057, U13, Elo 759, 2, UGS-Chênois, GE, AGTT

Debnath Aarna 521045 U15 25 763 Ostermundigen BE MTTV

Debnath Aarna

521045, U15, Elo 763, 2 | 5, Ostermundigen, BE, MTTV

Delvecchio Ella 118014 U17 49 906 ZZ-Lancy GE AGTT

Delvecchio Ella

118014, U17, Elo 906, 4 | 9, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Desroches José 119051 U19 14 1'328 ZZ-Lancy GE AGTT

Desroches José

119051, U19, Elo 1'328, 14, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Doutaz Fanny 115121 U19 1720 1'516 ZZ-Lancy GE AGTT

Doutaz Fanny

115121, U19, Elo 1'516, 17 | 20, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Drobnjak Julijana 623095 U11 11 566 Bremgarten AG NWTTV

Drobnjak Julijana

623095, U11, Elo 566, 1 | 1, Bremgarten, AG, NWTTV

Durrleman Samuel 117026 U17 15 1'386 UGS-Chênois GE AGTT

Durrleman Samuel

117026, U17, Elo 1'386, 15, UGS-Chênois, GE, AGTT

Earl Lucas 622034 U13 2 725 Gelterkinden BS NWTTV

Earl Lucas

622034, U13, Elo 725, 2, Gelterkinden, BS, NWTTV

Eggel Simon 123130 U11 1 658 UGS-Chênois GE AGTT

Eggel Simon

123130, U11, Elo 658, 1, UGS-Chênois, GE, AGTT

Egli Khenan 818015 U15 12 1'319 Rapid Luzern LU TTVI

Egli Khenan

818015, U15, Elo 1'319, 12, Rapid Luzern, LU, TTVI

Egli Kimmi 821036 U11 36 831 Rapid Luzern LU TTVI

Egli Kimmi

821036, U11, Elo 831, 3 | 6, Rapid Luzern, LU, TTVI

Erni Liam 822018 U9 1 605 Rapid Luzern LU TTVI

Erni Liam

822018, U9, Elo 605, 1, Rapid Luzern, LU, TTVI

Fahrer Michaël 222146 U11 1 564 Entente Pongiste Neuchâteloise NE ANJTT

Fahrer Michaël

222146, U11, Elo 564, 1, Entente Pongiste Neuchâteloise, NE, ANJTT

Fahrer Timothé 222147 U13 2 697 Entente Pongiste Neuchâteloise NE ANJTT

Fahrer Timothé

222147, U13, Elo 697, 2, Entente Pongiste Neuchâteloise, NE, ANJTT

Falconnier Timothy 615070 U19 20 1'735 T-Card STT

Falconnier Timothy

615070, U19, Elo 1'735, 20, T-Card, STT

Favrod-Coune Milo 122064 U11 1 648 Silver Star GE AGTT

Favrod-Coune Milo

122064, U11, Elo 648, 1, Silver Star, GE, AGTT

Fazan Aaron 423055 U11 1 534 Gland VD AVVF

Fazan Aaron

423055, U11, Elo 534, 1, Gland, VD, AVVF

Filipovic David 223065 U11 1 581 Omega BE ANJTT

Filipovic David

223065, U11, Elo 581, 1, Omega, BE, ANJTT

Fischer Severin 622086 U13 3 812 Gelterkinden BS NWTTV

Fischer Severin

622086, U13, Elo 812, 3, Gelterkinden, BS, NWTTV

Frank Oliver 615071 U19 14 1'343 Rio-Star Muttenz BL NWTTV

Frank Oliver

615071, U19, Elo 1'343, 14, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Frei Lenny 722069 U13 2 729 Affoltern A/A ZH OTTV

Frei Lenny

722069, U13, Elo 729, 2, Affoltern A/A, ZH, OTTV

Frésard Mathis 416086 U19 10 1'214 Rossens FR AVVF

Frésard Mathis

416086, U19, Elo 1'214, 10, Rossens, FR, AVVF

Gachet Robin 416035 U19 14 1'279 Bulle FR AVVF

Gachet Robin

416035, U19, Elo 1'279, 14, Bulle, FR, AVVF

Gahlinger Laurin 721154 U13 2 639 Young Stars ZH ZH OTTV

Gahlinger Laurin

721154, U13, Elo 639, 2, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Gajewska Julia 721035 U13 49 904 St. Gallen SG OTTV

Gajewska Julia

721035, U13, Elo 904, 4 | 9, St. Gallen, SG, OTTV

Geiser Mathieu 121083 U11 2 693 Carouge GE AGTT

Geiser Mathieu

121083, U11, Elo 693, 2, Carouge, GE, AGTT

Generowicz Livia 118059 U17 712 1'052 Châtelaine GE AGTT

Generowicz Livia

118059, U17, Elo 1'052, 7 | 12, Châtelaine, GE, AGTT

Gerashchenko Polina 722230 U17 48 879 Chur GR OTTV

Gerashchenko Polina

722230, U17, Elo 879, 4 | 8, Chur, GR, OTTV

Gerashchenko Uliana 722231 U17 49 903 Chur GR OTTV

Gerashchenko Uliana

722231, U17, Elo 903, 4 | 9, Chur, GR, OTTV

Gibbons Eytan 123102 U11 1 592 UGS-Chênois GE AGTT

Gibbons Eytan

123102, U11, Elo 592, 1, UGS-Chênois, GE, AGTT

Giezendanner Maéva 118031 U17 36 770 ZZ-Lancy GE AGTT

Giezendanner Maéva

118031, U17, Elo 770, 3 | 6, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Greco Leandro 821037 U11 2 745 Rapid Luzern LU TTVI

Greco Leandro

821037, U11, Elo 745, 2, Rapid Luzern, LU, TTVI

Guerrini Aurelio 222063 U13 4 845 Omega BE ANJTT

Guerrini Aurelio

222063, U13, Elo 845, 4, Omega, BE, ANJTT

Hanus Natalia 621023 U11 12 626 Rio-Star Muttenz BL NWTTV

Hanus Natalia

621023, U11, Elo 626, 1 | 2, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Hasler Hanaé 120047 U17 36 829 Bernex GE AGTT

Hasler Hanaé

120047, U17, Elo 829, 3 | 6, Bernex, GE, AGTT

Heinimann Smilla 523092 U13 11 535 Bern BE MTTV

Heinimann Smilla

523092, U13, Elo 535, 1 | 1, Bern, BE, MTTV

Hess Luzia 723090 U11 11 593 Affoltern A/A ZH OTTV

Hess Luzia

723090, U11, Elo 593, 1 | 1, Affoltern A/A, ZH, OTTV

Hofer Tomas 120025 U17 9 1'133 Carouge GE AGTT

Hofer Tomas

120025, U17, Elo 1'133, 9, Carouge, GE, AGTT

Holdener Andrin 721002 U15 9 1'218 Horgen ZH OTTV

Holdener Andrin

721002, U15, Elo 1'218, 9, Horgen, ZH, OTTV

Holzer Selina 520062 U15 37 838 Aarberg BE MTTV

Holzer Selina

520062, U15, Elo 838, 3 | 7, Aarberg, BE, MTTV

Hrushevska Martha 824001 U13 11 557 Rapid Luzern LU TTVI

Hrushevska Martha

824001, U13, Elo 557, 1 | 1, Rapid Luzern, LU, TTVI

Hrushevskyi Ihnat 823023 U17 11 1'191 Rapid Luzern LU TTVI

Hrushevskyi Ihnat

823023, U17, Elo 1'191, 11, Rapid Luzern, LU, TTVI

Hu Elina Jiale 622002 U9 23 703 Rio-Star Muttenz BL NWTTV

Hu Elina Jiale

622002, U9, Elo 703, 2 | 3, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Hu Enya Jiani 620025 U11 813 1'124 Rio-Star Muttenz BL NWTTV

Hu Enya Jiani

620025, U11, Elo 1'124, 8 | 13, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Hug Johannes 517044 U19 13 1'370 Worb BE MTTV

Hug Johannes

517044, U19, Elo 1'370, 13, Worb, BE, MTTV

Hurtado Charlie 118020 U13 9 1'168 ZZ-Lancy GE AGTT

Hurtado Charlie

118020, U13, Elo 1'168, 9, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Jaber Tasnim 722167 U13 24 715 Uster ZH OTTV

Jaber Tasnim

722167, U13, Elo 715, 2 | 4, Uster, ZH, OTTV

Jain Ketan 114054 U19 13 1'242 Vernier GE AGTT

Jain Ketan

114054, U19, Elo 1'242, 13, Vernier, GE, AGTT

Karlen Noah 418018 U15 11 1'290 Lausanne VD AVVF

Karlen Noah

418018, U15, Elo 1'290, 11, Lausanne, VD, AVVF

Karpisek Dan 722057 U13 2 747 Young Stars ZH ZH OTTV

Karpisek Dan

722057, U13, Elo 747, 2, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Keller Leon 523096 U11 1 630 Lyss BE MTTV

Keller Leon

523096, U11, Elo 630, 1, Lyss, BE, MTTV

Keusch Lenni 718118 U17 13 1'391 Young Stars ZH ZH OTTV

Keusch Lenni

718118, U17, Elo 1'391, 13, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Keusch Noe 716048 U17 20 1'778 Young Stars ZH ZH OTTV

Keusch Noe

716048, U17, Elo 1'778, 20, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Kholod Maxime 222124 U13 2 669 Entente Pongiste Neuchâteloise NE ANJTT

Kholod Maxime

222124, U13, Elo 669, 2, Entente Pongiste Neuchâteloise, NE, ANJTT

Kläsle Leo 522056 U11 1 603 Ostermundigen BE MTTV

Kläsle Leo

522056, U11, Elo 603, 1, Ostermundigen, BE, MTTV

Kloss Michel 818048 U17 15 1'412 Neuhausen SH OTTV

Kloss Michel

818048, U17, Elo 1'412, 15, Neuhausen, SH, OTTV

Knobel Thomas W. 723056 U11 2 685 Rapperswil-Jona SG OTTV

Knobel Thomas W.

723056, U11, Elo 685, 2, Rapperswil-Jona, SG, OTTV

Kocher Timo 517019 U19 11 1'197 Kirchberg BE MTTV

Kocher Timo

517019, U19, Elo 1'197, 11, Kirchberg, BE, MTTV

Koller Sina 723059 U11 11 553 Herisau AR OTTV

Koller Sina

723059, U11, Elo 553, 1 | 1, Herisau, AR, OTTV

Kreyenbühl Timéo 523004 U13 2 743 Ostermundigen BE MTTV

Kreyenbühl Timéo

523004, U13, Elo 743, 2, Ostermundigen, BE, MTTV

Kühn Emma 618084 U17 511 1'009 Rio-Star Muttenz BL NWTTV

Kühn Emma

618084, U17, Elo 1'009, 5 | 11, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Lal Bhavya 121107 U15 5 1'068 ZZ-Lancy GE AGTT

Lal Bhavya

121107, U15, Elo 1'068, 5, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Lamon Oscar 521002 U17 13 1'289 Bern BE MTTV

Lamon Oscar

521002, U17, Elo 1'289, 13, Bern, BE, MTTV

Landolt Marc 717078 U17 11 1'219 Wetzikon ZH OTTV

Landolt Marc

717078, U17, Elo 1'219, 11, Wetzikon, ZH, OTTV

Latif Imran 421002 U15 6 993 Vevey VD AVVF

Latif Imran

421002, U15, Elo 993, 6, Vevey, VD, AVVF

Lauper Mathis 617060 U19 12 1'233 Olten SO NWTTV

Lauper Mathis

617060, U19, Elo 1'233, 12, Olten, SO, NWTTV

Lawrence Jonathan 422153 U11 1 593 Gland VD AVVF

Lawrence Jonathan

422153, U11, Elo 593, 1, Gland, VD, AVVF

Leonhardt Alisa 123026 U11 11 474 Châtelaine GE AGTT

Leonhardt Alisa

123026, U11, Elo 474, 1 | 1, Châtelaine, GE, AGTT

Leonhardt Emma 119090 U15 37 819 Châtelaine GE AGTT

Leonhardt Emma

119090, U15, Elo 819, 3 | 7, Châtelaine, GE, AGTT

Leonhardt Sophie 123027 U11 11 477 Châtelaine GE AGTT

Leonhardt Sophie

123027, U11, Elo 477, 1 | 1, Châtelaine, GE, AGTT

Li Yuling 722168 U11 24 691 Uster ZH OTTV

Li Yuling

722168, U11, Elo 691, 2 | 4, Uster, ZH, OTTV

Lokhovitski Elisabeth 119094 U17 49 926 Silver Star GE AGTT

Lokhovitski Elisabeth

119094, U17, Elo 926, 4 | 9, Silver Star, GE, AGTT

Lonak Jan-Immanuel 522042 U11 2 711 Rio-Star Muttenz BL NWTTV

Lonak Jan-Immanuel

522042, U11, Elo 711, 2, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Luo Evelyn 623128 U11 11 592 Rio-Star Muttenz BL NWTTV

Luo Evelyn

623128, U11, Elo 592, 1 | 1, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Madi Adam 122069 U11 2 752 Silver Star GE AGTT

Madi Adam

122069, U11, Elo 752, 2, Silver Star, GE, AGTT

Marchi Livia 120038 U17 24 769 ZZ-Lancy GE AGTT

Marchi Livia

120038, U17, Elo 769, 2 | 4, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Marchi Luca 119105 U17 15 1'383 ZZ-Lancy GE AGTT

Marchi Luca

119105, U17, Elo 1'383, 15, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Masurel Arthur 722180 U13 3 807 Young Stars ZH ZH OTTV

Masurel Arthur

722180, U13, Elo 807, 3, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Masurel Basile 123112 U9 1 520 UGS-Chênois GE AGTT

Masurel Basile

123112, U9, Elo 520, 1, UGS-Chênois, GE, AGTT

Matter Aaron 521041 U15 5 956 Ostermundigen BE MTTV

Matter Aaron

521041, U15, Elo 956, 5, Ostermundigen, BE, MTTV

Matter Celeste 523070 U9 11 619 Ostermundigen BE MTTV

Matter Celeste

523070, U9, Elo 619, 1 | 1, Ostermundigen, BE, MTTV

McHugo Dylan 119053 U15 12 1'237 UGS-Chênois GE AGTT

McHugo Dylan

119053, U15, Elo 1'237, 12, UGS-Chênois, GE, AGTT

McHugo Sam 119054 U17 13 1'281 UGS-Chênois GE AGTT

McHugo Sam

119054, U17, Elo 1'281, 13, UGS-Chênois, GE, AGTT

Meier Amira 718148 U17 510 1'031 Kloten ZH OTTV

Meier Amira

718148, U17, Elo 1'031, 5 | 10, Kloten, ZH, OTTV

Meier Basile 121067 U13 3 869 UGS-Chênois GE AGTT

Meier Basile

121067, U13, Elo 869, 3, UGS-Chênois, GE, AGTT

Meier Ben 816021 U17 17 1'493 Rapid Luzern LU TTVI

Meier Ben

816021, U17, Elo 1'493, 17, Rapid Luzern, LU, TTVI

Merz Léo 122031 U13 2 684 Vernier GE AGTT

Merz Léo

122031, U13, Elo 684, 2, Vernier, GE, AGTT

Milcu Sasha 522019 U13 2 744 Bern BE MTTV

Milcu Sasha

522019, U13, Elo 744, 2, Bern, BE, MTTV

Miller Karen 418029 U19 25 750 Rossens FR AVVF

Miller Karen

418029, U19, Elo 750, 2 | 5, Rossens, FR, AVVF

Mishra Vedika 623083 U9 11 548 Baden-Wettingen AG NWTTV

Mishra Vedika

623083, U9, Elo 548, 1 | 1, Baden-Wettingen, AG, NWTTV

Mounzer Sajed 122066 U11 1 696 Silver Star GE AGTT

Mounzer Sajed

122066, U11, Elo 696, 1, Silver Star, GE, AGTT

Naef Marius 721122 U13 2 765 Young Stars ZH ZH OTTV

Naef Marius

721122, U13, Elo 765, 2, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Naef Nicolas 719122 U15 6 1'045 Young Stars ZH ZH OTTV

Naef Nicolas

719122, U15, Elo 1'045, 6, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Niederer Robin 719012 U15 7 1'045 Neuhausen SH OTTV

Niederer Robin

719012, U15, Elo 1'045, 7, Neuhausen, SH, OTTV

Nyanguile Dan Gabriel 421074 U13 2 782 Sierre VS AVVF

Nyanguile Dan Gabriel

421074, U13, Elo 782, 2, Sierre, VS, AVVF

Oberhansli Thitia 118087 U17 24 692 UGS-Chênois GE AGTT

Oberhansli Thitia

118087, U17, Elo 692, 2 | 4, UGS-Chênois, GE, AGTT

Omlin Jeffrey 618078 U17 11 1'318 Rio-Star Muttenz BL NWTTV

Omlin Jeffrey

618078, U17, Elo 1'318, 11, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Orzati Alba 721089 U13 24 717 Wädenswil ZH OTTV

Orzati Alba

721089, U13, Elo 717, 2 | 4, Wädenswil, ZH, OTTV

Pataki Adam 422157 U11 1 510 Nyon VD AVVF

Pataki Adam

422157, U11, Elo 510, 1, Nyon, VD, AVVF

Patra Akhyata 719014 U15 915 1'194 Neuhausen SH OTTV

Patra Akhyata

719014, U15, Elo 1'194, 9 | 15, Neuhausen, SH, OTTV

Perez Ethan 723123 U11 2 673 Young Stars ZH ZH OTTV

Perez Ethan

723123, U11, Elo 673, 2, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Perrier Kylian 423014 U11 1 666 Crissier VD AVVF

Perrier Kylian

423014, U11, Elo 666, 1, Crissier, VD, AVVF

Pham Julia 516055 U19 48 854 Bern BE MTTV

Pham Julia

516055, U19, Elo 854, 4 | 8, Bern, BE, MTTV

Pigrum Daniel 722058 U13 3 889 Young Stars ZH ZH OTTV

Pigrum Daniel

722058, U13, Elo 889, 3, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Pinto Sbarra Alessandra 818026 U15 25 730 Rapid Luzern LU TTVI

Pinto Sbarra Alessandra

818026, U15, Elo 730, 2 | 5, Rapid Luzern, LU, TTVI

Polonchuk Mirage 622092 U13 11 588 Basel BS NWTTV

Polonchuk Mirage

622092, U13, Elo 588, 1 | 1, Basel, BS, NWTTV

Porritt Balthazar 722178 U13 3 850 Young Stars ZH ZH OTTV

Porritt Balthazar

722178, U13, Elo 850, 3, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Probst Jann 823015 U11 1 609 Sarnen OW TTVI

Probst Jann

823015, U11, Elo 609, 1, Sarnen, OW, TTVI

Provenzano Joshua 719088 U13 4 946 St. Gallen SG OTTV

Provenzano Joshua

719088, U13, Elo 946, 4, St. Gallen, SG, OTTV

Rabara Vincent 717159 U15 7 1'061 Young Stars ZH ZH OTTV

Rabara Vincent

717159, U15, Elo 1'061, 7, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Raimbaud Timéo 122084 U11 2 731 ZZ-Lancy GE AGTT

Raimbaud Timéo

122084, U11, Elo 731, 2, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Raki Yanis 119070 U15 9 1'115 UGS-Chênois GE AGTT

Raki Yanis

119070, U15, Elo 1'115, 9, UGS-Chênois, GE, AGTT

Rapoula Clément 222080 U11 2 711 La Chaux-de-Fonds NE ANJTT

Rapoula Clément

222080, U11, Elo 711, 2, La Chaux-de-Fonds, NE, ANJTT

Raschle Adrian 716011 U19 15 1'383 Affoltern A/A ZH OTTV

Raschle Adrian

716011, U19, Elo 1'383, 15, Affoltern A/A, ZH, OTTV

Reichenbach Axel 419079 U19 12 1'244 Bulle FR AVVF

Reichenbach Axel

419079, U19, Elo 1'244, 12, Bulle, FR, AVVF

Reinhard Louis 516029 U19 13 1'321 Münsingen BE MTTV

Reinhard Louis

516029, U19, Elo 1'321, 13, Münsingen, BE, MTTV

Rodrigues Thomas 122062 U11 1 609 UGS-Chênois GE AGTT

Rodrigues Thomas

122062, U11, Elo 609, 1, UGS-Chênois, GE, AGTT

Roduit Gabriel 423059 U11 1 636 Gland VD AVVF

Roduit Gabriel

423059, U11, Elo 636, 1, Gland, VD, AVVF

Rosset Seraina 718007 U17 814 1'114 Young Stars ZH ZH OTTV

Rosset Seraina

718007, U17, Elo 1'114, 8 | 14, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Roth Dan 518053 U17 10 1'149 Kirchberg BE MTTV

Roth Dan

518053, U17, Elo 1'149, 10, Kirchberg, BE, MTTV

Roth Laurence 721082 U17 24 702 Weinfelden TG OTTV

Roth Laurence

721082, U17, Elo 702, 2 | 4, Weinfelden, TG, OTTV

Roubakine Joulan 422123 U13 2 735 Lausanne VD AVVF

Roubakine Joulan

422123, U13, Elo 735, 2, Lausanne, VD, AVVF

Sando Zia 418089 U19 9 1'146 Lausanne VD AVVF

Sando Zia

418089, U19, Elo 1'146, 9, Lausanne, VD, AVVF

Sansonnens Ana 223082 U11 11 607 Cortaillod NE ANJTT

Sansonnens Ana

223082, U11, Elo 607, 1 | 1, Cortaillod, NE, ANJTT

Santos Matilde 623097 U13 11 580 Bremgarten AG NWTTV

Santos Matilde

623097, U13, Elo 580, 1 | 1, Bremgarten, AG, NWTTV

Schärer Mia 722048 U15 11 621 Horgen ZH OTTV

Schärer Mia

722048, U15, Elo 621, 1 | 1, Horgen, ZH, OTTV

Schärer Till 622093 U13 2 688 Basel BS NWTTV

Schärer Till

622093, U13, Elo 688, 2, Basel, BS, NWTTV

Schärrer Livio 713057 U19 17 1'532 Neuhausen SH OTTV

Schärrer Livio

713057, U19, Elo 1'532, 17, Neuhausen, SH, OTTV

Scherer Severin 615058 U17 16 1'385 Young Stars ZH ZH OTTV

Scherer Severin

615058, U17, Elo 1'385, 16, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Schild Victor 218079 U15 6 1'014 Entente Pongiste Neuchâteloise NE ANJTT

Schild Victor

218079, U15, Elo 1'014, 6, Entente Pongiste Neuchâteloise, NE, ANJTT

Schmitt Joshua 120046 U13 3 830 Châtelaine GE AGTT

Schmitt Joshua

120046, U13, Elo 830, 3, Châtelaine, GE, AGTT

Schneller Ryan 623098 U13 2 636 Bremgarten AG NWTTV

Schneller Ryan

623098, U13, Elo 636, 2, Bremgarten, AG, NWTTV

Schudel Cyrill 716100 U19 12 1'230 St. Gallen SG OTTV

Schudel Cyrill

716100, U19, Elo 1'230, 12, St. Gallen, SG, OTTV

Schuhmayer Melina 719129 U15 23 664 Uster ZH OTTV

Schuhmayer Melina

719129, U15, Elo 664, 2 | 3, Uster, ZH, OTTV

Schulze Annika 722158 U11 11 557 Uster ZH OTTV

Schulze Annika

722158, U11, Elo 557, 1 | 1, Uster, ZH, OTTV

Schulze Janina 722160 U11 11 546 Uster ZH OTTV

Schulze Janina

722160, U11, Elo 546, 1 | 1, Uster, ZH, OTTV

Schwarz Finnien 720034 U13 2 704 Affoltern A/A ZH OTTV

Schwarz Finnien

720034, U13, Elo 704, 2, Affoltern A/A, ZH, OTTV

Sena Lawrence 822041 U13 8 1'038 Rapid Luzern LU TTVI

Sena Lawrence

822041, U13, Elo 1'038, 8, Rapid Luzern, LU, TTVI

Senn Leandro 616045 U19 12 1'293 Frick AG NWTTV

Senn Leandro

616045, U19, Elo 1'293, 12, Frick, AG, NWTTV

Sierra Lia 718124 U17 713 1'033 Uster ZH OTTV

Sierra Lia

718124, U17, Elo 1'033, 7 | 13, Uster, ZH, OTTV

Sigg Wanja 819055 U17 7 1'064 Rapid Luzern LU TTVI

Sigg Wanja

819055, U17, Elo 1'064, 7, Rapid Luzern, LU, TTVI

Simo Elias-Mate 914980 U15 9 1'185 Bern BE MTTV

Simo Elias-Mate

914980, U15, Elo 1'185, 9, Bern, BE, MTTV

Spieler Marc 719071 U17 9 1'163 Rapperswil-Jona SG OTTV

Spieler Marc

719071, U17, Elo 1'163, 9, Rapperswil-Jona, SG, OTTV

Spillmann Evan 121066 U15 5 968 Silver Star GE AGTT

Spillmann Evan

121066, U15, Elo 968, 5, Silver Star, GE, AGTT

Spillmann Luca 123083 U11 1 651 Silver Star GE AGTT

Spillmann Luca

123083, U11, Elo 651, 1, Silver Star, GE, AGTT

Spuhler Joschua 620024 U19 18 1'571 Rio-Star Muttenz BL NWTTV

Spuhler Joschua

620024, U19, Elo 1'571, 18, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Stalder Silas 821057 U13 8 1'125 Schenkon LU TTVI

Stalder Silas

821057, U13, Elo 1'125, 8, Schenkon, LU, TTVI

Stifter Gian 721123 U19 14 1'331 Young Stars ZH ZH OTTV

Stifter Gian

721123, U19, Elo 1'331, 14, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Straumann Alessio 518063 U19 9 1'132 Burgdorf BE MTTV

Straumann Alessio

518063, U19, Elo 1'132, 9, Burgdorf, BE, MTTV

Stucker Elian 220075 U13 2 752 Entente Pongiste Neuchâteloise NE ANJTT

Stucker Elian

220075, U13, Elo 752, 2, Entente Pongiste Neuchâteloise, NE, ANJTT

Suthaharan Sarvin 116072 U19 10 1'180 ZZ-Lancy GE AGTT

Suthaharan Sarvin

116072, U19, Elo 1'180, 10, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Tan Amélie Ly Qing 423111 U11 11 580 Lausanne VD AVVF

Tan Amélie Ly Qing

423111, U11, Elo 580, 1 | 1, Lausanne, VD, AVVF

Tassin Dilana 419086 U19 611 1'003 Lausanne VD AVVF

Tassin Dilana

419086, U19, Elo 1'003, 6 | 11, Lausanne, VD, AVVF

Tavel Yann 422124 U13 2 762 Lausanne VD AVVF

Tavel Yann

422124, U13, Elo 762, 2, Lausanne, VD, AVVF

Thaddey Nicola 818028 U15 6 1'071 Rapid Luzern LU TTVI

Thaddey Nicola

818028, U15, Elo 1'071, 6, Rapid Luzern, LU, TTVI

Trinh Wai-Lam 123034 U11 1 639 ZZ-Lancy GE AGTT

Trinh Wai-Lam

123034, U11, Elo 639, 1, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Troller Valea 723155 U15 11 582 Uster ZH OTTV

Troller Valea

723155, U15, Elo 582, 1 | 1, Uster, ZH, OTTV

Tullii Nina 214292 U19 1318 1'259 La Chaux-de-Fonds NE ANJTT

Tullii Nina

214292, U19, Elo 1'259, 13 | 18, La Chaux-de-Fonds, NE, ANJTT

Ulrich Ilvi 718091 U13 914 1'153 Rapperswil-Jona SG OTTV

Ulrich Ilvi

718091, U13, Elo 1'153, 9 | 14, Rapperswil-Jona, SG, OTTV

Ulrich Levi 717104 U15 16 1'434 Rapperswil-Jona SG OTTV

Ulrich Levi

717104, U15, Elo 1'434, 16, Rapperswil-Jona, SG, OTTV

Ulrich Numa 715052 U19 19 1'649 Rapperswil-Jona SG OTTV

Ulrich Numa

715052, U19, Elo 1'649, 19, Rapperswil-Jona, SG, OTTV

Velarde Figari Luis Miguel 123111 U9 1 581 UGS-Chênois GE AGTT

Velarde Figari Luis Miguel

123111, U9, Elo 581, 1, UGS-Chênois, GE, AGTT

Vignesh Gomathy Anirudh 121059 U13 4 894 Silver Star GE AGTT

Vignesh Gomathy Anirudh

121059, U13, Elo 894, 4, Silver Star, GE, AGTT

Vogler Lowis 819024 U15 16 1'421 Rapid Luzern LU TTVI

Vogler Lowis

819024, U15, Elo 1'421, 16, Rapid Luzern, LU, TTVI

Völkel Vanessa 618080 U15 37 831 T-Card STT

Völkel Vanessa

618080, U15, Elo 831, 3 | 7, T-Card, STT

Vuilleumier Elodie 423077 U13 12 584 Crissier VD AVVF

Vuilleumier Elodie

423077, U13, Elo 584, 1 | 2, Crissier, VD, AVVF

Wang Carolin 622028 U11 11 574 Frick AG NWTTV

Wang Carolin

622028, U11, Elo 574, 1 | 1, Frick, AG, NWTTV

Wang Leon 622029 U13 3 877 Frick AG NWTTV

Wang Leon

622029, U13, Elo 877, 3, Frick, AG, NWTTV

Waschkies Jannes 721073 U13 3 784 Zürich-Affoltern ZH OTTV

Waschkies Jannes

721073, U13, Elo 784, 3, Zürich-Affoltern, ZH, OTTV

Widmer Leon 717077 U19 18 1'608 Rapperswil-Jona SG OTTV

Widmer Leon

717077, U19, Elo 1'608, 18, Rapperswil-Jona, SG, OTTV

Wildberger Jill 718143 U19 713 1'062 Young Stars ZH ZH OTTV

Wildberger Jill

718143, U19, Elo 1'062, 7 | 13, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Williams Shia 914240 U13 3 797 Lugano TI ATTT

Williams Shia

914240, U13, Elo 797, 3, Lugano, TI, ATTT

Worlitschek Flurin 815304 U19 17 1'480 Rapid Luzern LU TTVI

Worlitschek Flurin

815304, U19, Elo 1'480, 17, Rapid Luzern, LU, TTVI

Wu Emily 722221 U11 38 914 Zürich-Affoltern ZH OTTV

Wu Emily

722221, U11, Elo 914, 3 | 8, Zürich-Affoltern, ZH, OTTV

Wu Michelle 722038 U11 814 1'071 Zürich-Affoltern ZH OTTV

Wu Michelle

722038, U11, Elo 1'071, 8 | 14, Zürich-Affoltern, ZH, OTTV

Yeo Annabelle 117120 U17 37 793 Silver Star GE AGTT

Yeo Annabelle

117120, U17, Elo 793, 3 | 7, Silver Star, GE, AGTT

Yeo Isabelle 117121 U17 814 1'110 Silver Star GE AGTT

Yeo Isabelle

117121, U17, Elo 1'110, 8 | 14, Silver Star, GE, AGTT

Zhou Lizhang 722201 U13 3 787 Young Stars ZH ZH OTTV

Zhou Lizhang

722201, U13, Elo 787, 3, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Zinniker Tamin 622021 U13 2 684 Zofingen AG NWTTV

Zinniker Tamin

622021, U13, Elo 684, 2, Zofingen, AG, NWTTV

Zinonidis Jaron 723005 U11 2 712 Neuhausen SH OTTV

Zinonidis Jaron

723005, U11, Elo 712, 2, Neuhausen, SH, OTTV

Zoppi Mauro 822020 U11 1 590 Rapid Luzern LU TTVI

Zoppi Mauro

822020, U11, Elo 590, 1, Rapid Luzern, LU, TTVI

Zula Kristina 623127 U15 25 735 Bremgarten AG NWTTV

Zula Kristina

623127, U15, Elo 735, 2 | 5, Bremgarten, AG, NWTTV