powered by
Swiss Youth Championships
30 / 31.03.2019 - Pavillon des Sports, rue de la Charrière 78, 2300 La Chaux-de-Fonds

Boys Doubles U15

Mixed Doubles U11
Mixed Doubles U13
Boys Doubles U13
Boys Doubles U11
Girls Doubles U11
Girls Doubles U13
Girls Singles U11
Boys Singles U11
Girls Singles U13
Boys Singles U13
Mixed Doubles U15
Mixed Doubles U18
Girls Doubles U18
Boys Doubles U18
Boys Doubles U15
Girls Doubles U15
Girls Singles U15
Boys Singles U15
Boys Singles U18
Girls Singles U18
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
1 / 161 / 81 / 41 / 21 / 1
Vepa Chaitanya 15 / Vepa Siddharth 16
[ Meyrin ]
Camin Esteban 4 / Hug Johannes 3
[ Carouge / Worb ]
Blumer Dennis 3 / Caneel Noah 4
[ Wädenswil / BW-Wollishofen ]
3:1
Joshi Chinmay 5 / Senn Valentin 7
[ Dübendorf-Volketswil / Uster ]
Oppliger Manuel 5 / Wittwer Ramon 9
[ Belp / Burgdorf ]
Burri Raymond 11 / Rosenmund Janosch 10
[ Rapid Luzern ]
Reymond Mathias 4 / Rubel Sebastian 6
[ UGS-Chênois ]
Blumer Noël Gilles 5 / Reinhard Louis 4
[ Ostermundigen / Münsingen ]
Riesco Manrico 9 / Ulrich Numa 15
[ Wädenswil ]
Bury Olbryan 11 / Troeder Edouard 10
[ UGS-Chênois ]
Frey Adrian 3 / Hegner Leo 5
[ Wädenswil ]
Frank Oliver 5 / Vilic Tim 6
[ Rio-Star Muttenz / St. Gallen ]
Gachet Robin 6 / Jain Ketan 10
[ Bulle / Gland ]
Wettstein Karim 4 / Worlitschek Flurin 8
[ Rapid Luzern ]
Luong Louis 3 / Poudens Alexis 8
[ La Chaux-de-Fonds ]
Mirza Dean 3 / Mirza Raees 6
[ Baar ]
Ott Lukas 17 / Schärrer Livio 12
[ Wädenswil / Neuhausen ]
Vepa Chaitanya 15
Vepa Siddharth 16
[ Meyrin ]
3:0
Blumer Dennis 3
Caneel Noah 4
[ Wädenswil / BW-Wollishofen ]
Joshi Chinmay 5
Senn Valentin 7
[ Dübendorf-Volketswil / Uster ]
Oppliger Manuel 5
Wittwer Ramon 9
[ Belp / Burgdorf ]
3:0
Burri Raymond 11
Rosenmund Janosch 10
[ Rapid Luzern ]
Reymond Mathias 4
Rubel Sebastian 6
[ UGS-Chênois ]
3:2
Blumer Noël Gilles 5
Reinhard Louis 4
[ Ostermundigen / Münsingen ]
Riesco Manrico 9
Ulrich Numa 15
[ Wädenswil ]
3:1
Bury Olbryan 11
Troeder Edouard 10
[ UGS-Chênois ]
3:0
Frey Adrian 3
Hegner Leo 5
[ Wädenswil ]
Frank Oliver 5
Vilic Tim 6
[ Rio-Star Muttenz / St. Gallen ]
Gachet Robin 6
Jain Ketan 10
[ Bulle / Gland ]
3:0
Wettstein Karim 4
Worlitschek Flurin 8
[ Rapid Luzern ]
Luong Louis 3
Poudens Alexis 8
[ La Chaux-de-Fonds ]
(W.O.)
Mirza Dean 3
Mirza Raees 6
[ Baar ]
Ott Lukas 17
Schärrer Livio 12
[ Wädenswil / Neuhausen ]
3:2
Vepa Chaitanya 15
Vepa Siddharth 16
[ Meyrin ]
3:0
Oppliger Manuel 5
Wittwer Ramon 9
[ Belp / Burgdorf ]
Reymond Mathias 4
Rubel Sebastian 6
[ UGS-Chênois ]
Riesco Manrico 9
Ulrich Numa 15
[ Wädenswil ]
3:0
Bury Olbryan 11
Troeder Edouard 10
[ UGS-Chênois ]
3:0
Gachet Robin 6
Jain Ketan 10
[ Bulle / Gland ]
Wettstein Karim 4
Worlitschek Flurin 8
[ Rapid Luzern ]
Ott Lukas 17
Schärrer Livio 12
[ Wädenswil / Neuhausen ]
3:0
Vepa Chaitanya 15
Vepa Siddharth 16
[ Meyrin ]
3:1
Riesco Manrico 9
Ulrich Numa 15
[ Wädenswil ]
Bury Olbryan 11
Troeder Edouard 10
[ UGS-Chênois ]
Ott Lukas 17
Schärrer Livio 12
[ Wädenswil / Neuhausen ]
3:0
🏆
Vepa Chaitanya 15
Vepa Siddharth 16
[ Meyrin ]
3:1
Ott Lukas 17
Schärrer Livio 12
[ Wädenswil / Neuhausen ]