Licence Name Club Category Registrations D1 (morning) D2+ (afternoon)
114052Aeschimann TeoVernierU1812D2+ (afternoon)
113042Ahmed IrsalanMeyrinU182D2+ (afternoon)
118074Alvarez AndréVernierU181D1 (morning)
115306Alves Duval NicolaVersoixU155D2+ (afternoon)
119073Amato YanMeyrinU111D1 (morning)
119097André MillaSilver StarU1311D1 (morning)
119061Andriani YanniUGS-ChênoisU111D1 (morning)
115183Arpin LéoChâtelaineU154D2+ (afternoon)
116089Artank DariusZZ-LancyU182D2+ (afternoon)
118019Baeriswyl LéaneChâtelaineU1811D1 (morning)
119066Bagnall RoryUGS-ChênoisU151D1 (morning)
117044Balanche AudePuplingeU1511D1 (morning)
117084Balcan DragosVeyrierU151D1 (morning)
118067Belkouri YasserZZ-LancyU181D1 (morning)
117066Bender DiegoMeyrinU181D1 (morning)
119064Bernard MarcUGS-ChênoisU111D1 (morning)
118098Bisson SamuelVernierU131D1 (morning)
118079Boisnard HectorCarougeU151D1 (morning)
119074Bovigny MatthieuMeyrinU181D1 (morning)
117096Buloz ElodieChâtelaineU1311D1 (morning)
117082Buloz JeremyChâtelaineU183D2+ (afternoon)
118122Buson QuentinBernexU181D1 (morning)
119084Busquin GuillaumeCarougeU131D1 (morning)
116022Calcagno AlessandroMeyrinU181D1 (morning)
115525Camin EstebanCarougeU184D2+ (afternoon)
118117Canda DennisZZ-LancyU151D1 (morning)
119057Casale MatteoPuplingeU111D1 (morning)
119058Casale SamuelePuplingeU111D1 (morning)
119072Chabert LucienVeyrierU111D1 (morning)
119032Chipier LorysMandementU111D1 (morning)
118115Crimella NathanMandementU131D1 (morning)
117069De Kalbermatten NicolasUGS-ChênoisU131D1 (morning)
118093De Matos DiogoUGS-ChênoisU131D1 (morning)
117087Delvecchio AmélieZZ-LancyU1311D1 (morning)
118014Delvecchio EllaZZ-LancyU1311D1 (morning)
119102Desbiolles AloysMeyrinU131D1 (morning)
119051Desroches JoséSilver StarU151D1 (morning)
117081Djaiou SimonChâtelaineU151D1 (morning)
119033Dorbierer MiaMandementU1511D1 (morning)
115540Dupuy Camponogara RobinZZ-LancyU153D2+ (afternoon)
117026Durrleman SamuelUGS-ChênoisU134D2+ (afternoon)
119104Eko SergeZZ-LancyU181D1 (morning)
118085Fernandes Rodrigues HelderUGS-ChênoisU112D2+ (afternoon)
117125Fischer ElisaVernierU1512D1 (morning)
118078Garazi AntoineCarougeU151D1 (morning)
116005Garcia DanielZZ-LancyU187D2+ (afternoon)
117068Gehl FelixUGS-ChênoisU133D2+ (afternoon)
118059Generowicz LiviaChâtelaineU1311D1 (morning)
117088Giezendanner IlanZZ-LancyU132D2+ (afternoon)
118031Giezendanner MaévaZZ-LancyU1323D2+ (afternoon)
119093Graber AnthonyMeyrinU181D1 (morning)
118083Graino AlvaroZZ-LancyU131D1 (morning)
115532Gravina MathiasZZ-LancyU184D2+ (afternoon)
117071Guiguet SamuelUGS-ChênoisU151D1 (morning)
118017Gutknecht ErwanMandementU151D1 (morning)
119065Hebler ArtoUGS-ChênoisU131D1 (morning)
115534Hubnerova EsterZZ-LancyU1824D2+ (afternoon)
118020Hurtado CharlieChâtelaineU112D2+ (afternoon)
112009Hurtado YardelZZ-LancyU1815D2+ (afternoon)
119089Igeta MiraChâtelaineU1511D1 (morning)
116031Joanes EitanUGS-ChênoisU188D2+ (afternoon)
119098Kottenauer EricSilver StarU131D1 (morning)
118007Kurz AdrienVersoixU154D2+ (afternoon)
119069Lanzmann NoamVeyrierU111D1 (morning)
119059Laszlo KornelUGS-ChênoisU131D1 (morning)
112079Layani JoëlUGS-ChênoisU1814D2+ (afternoon)
119088Le Bigot OscarCarougeU151D1 (morning)
115242Leullieux JésusMeyrinU153D2+ (afternoon)
119091Liljebladh LeeviChâtelaineU131D1 (morning)
119094Lokhovitskivitski ElisabethSilver StarU1311D1 (morning)
119085Loutan CayunCarougeU151D1 (morning)
118118Martel ChristopherZZ-LancyU151D1 (morning)
118068Martin RomainZZ-LancyU152D2+ (afternoon)
119005Martins Ferreira TomásVernierU111D1 (morning)
119053mc Hugo DylanMandementU112D2+ (afternoon)
119054mc Hugo SamMandementU133D2+ (afternoon)
119095Murer MathéoSilver StarU131D1 (morning)
118016Nerandzic LukaVeyrierU152D2+ (afternoon)
117124Nguyen YvanZZ-LancyU151D1 (morning)
119011Nwame PacoVersoixU131D1 (morning)
118087Oberhansli ThitiaUGS-ChênoisU1311D1 (morning)
118076Ott NoaCarougeU182D2+ (afternoon)
113081Panei EvanUGS-ChênoisU182D2+ (afternoon)
116057Paperny KonstantinSilver StarU181D1 (morning)
113069Pedrazzani LucaUGS-ChênoisU188D2+ (afternoon)
118072Perrin YanisVersoixU131D1 (morning)
114050Ponomarenko VassiliVernierU1814D2+ (afternoon)
119071Porcarelli EnzoVeyrierU131D1 (morning)
113047Poujoulat BastienVernierU1814D2+ (afternoon)
117091Raki RayanVeyrierU151D1 (morning)
119070Raki YanisVeyrierU111D1 (morning)
119060Raleff NatanUGS-ChênoisU111D1 (morning)
113030Reiter LucaZZ-LancyU1810D2+ (afternoon)
116099Reymond MathiasUGS-ChênoisU154D2+ (afternoon)
117059Rochat MathiasPuplingeU132D2+ (afternoon)
116092Rodas-Bedia Jean-LucUGS-ChênoisU151D1 (morning)
116085Rubel SebastianUGS-ChênoisU186D2+ (afternoon)
119075Rugaju EthanMeyrinU181D1 (morning)
119062Rzayev MagsudUGS-ChênoisU131D1 (morning)
116066Saldarriaga SébastianVeyrierU181D1 (morning)
117067Salzmann AlexisUGS-ChênoisU152D2+ (afternoon)
119028Sangehot ThawanratMandementU1311D1 (morning)
118021Santa Cruz CélineChâtelaineU1311D1 (morning)
119068Santomauro NathanVeyrierU151D1 (morning)
118099Scarano TimeoVernierU131D1 (morning)
118038Schlonsky TamSilver StarU151D1 (morning)
119099Schulthess ShentaiSilver StarU131D1 (morning)
115142Schwager WilliamMandementU152D2+ (afternoon)
119087Scotto GiorgioCarougeU131D1 (morning)
118108Sorrentino LeanaUGS-ChênoisU1311D1 (morning)
116077Stoll YaraZZ-LancyU1523D2+ (afternoon)
117093Stone RichardChâtelaineU132D2+ (afternoon)
116072Suthaharan SarvinCarougeU152D2+ (afternoon)
119096TakahashI AlexSilver StarU151D1 (morning)
118065Tarchini MathieuZZ-LancyU152D2+ (afternoon)
118066Tarchini NathanZZ-LancyU132D2+ (afternoon)
119047Tarchini NolanZZ-LancyU111D1 (morning)
119009Tavares Silva AndréMandementU151D1 (morning)
119077Teklemariam FidelMeyrinU111D1 (morning)
117076Torres GeodricChâtelaineU153D2+ (afternoon)
113021Tscharner MaximeZZ-LancyU181D1 (morning)
117075Tumurbaatar UnoboldChâtelaineU152D2+ (afternoon)
118086Umari Cartier-Bresson NourUGS-ChênoisU131D1 (morning)
119049Varma MadhavZZ-LancyU111D1 (morning)
119050Varma NakulZZ-LancyU151D1 (morning)
119092Vasquez-Valencia Iker RodrigoChâtelaineU131D1 (morning)
118044Vigniel AlfredSilver StarU111D1 (morning)
415998Vogel MelodySilver StarU1823D2+ (afternoon)
118047Vogel NaomiSilver StarU1511D1 (morning)
119034Vuadens ElieMandementU131D1 (morning)
118090Wohlwend EvanUGS-ChênoisU151D1 (morning)
117113Xu ZihongSilver StarU151D1 (morning)
117122Yeo JaydanSilver StarU153D2+ (afternoon)
119076Yifru NahomMeyrinU131D1 (morning)
⇨ Registration form134 player(s)