PyngPong

320 px

Minimum
Width
Resolution
PyngPong

Sat. 02.04.2022 - Sun. 03.04.2022 Season 2021-2022

Swiss Youth Championships

Event details

DatesFrom Sat. 02.04.2022, 07:30
To Sun. 03.04.2022
LocationSportzentrum Grien
Oberer Aareweg 37
3250 Lyss
LevelNational
ScopeSTT
Tax CHF4.00
Relation RA : STT
Referee /
Manager
Daniel Burren
Manuel Winterberger
Olivier Schwab

Series

Serie Date Time Registrations Criteria

Mixed Doubles U11

Saturday 02.04.2022 — 08:30
Individual, Doubles, Mixed, D1 - A20, U9 - U11
K.O. (direct elimination)

Mixed Doubles U11 Sat. 02.04.2022 08:30 10 Mixed / D1 - A20 / U9 - U11

Girls Doubles U11

Saturday 02.04.2022 — 11:00
Individual, Doubles, Women, D1 - A20, U9 - U11
Group only
Group-s of 3

Girls Doubles U11 Sat. 02.04.2022 11:00 6 Women / D1 - A20 / U9 - U11

Boys Doubles U11

Saturday 02.04.2022 — 10:00
Individual, Doubles, Men, D1 - A20, U9 - U11
K.O. (direct elimination)

Boys Doubles U11 Sat. 02.04.2022 10:00 26 Men / D1 - A20 / U9 - U11

Girls Singles U11

Saturday 02.04.2022 — 13:00
Individual, Singles, Women, D1 - A20, U9 - U11
Multistage
Groups of 4
With 2 qualified

Girls Singles U11 Sat. 02.04.2022 13:00 8 Women / D1 - A20 / U9 - U11

Boys Singles U11

Saturday 02.04.2022 — 13:00
Individual, Singles, Men, D1 - A20, U9 - U11
Multistage
Groups of 4
With 2 qualified

Boys Singles U11 Sat. 02.04.2022 13:00 27 Men / D1 - A20 / U9 - U11

Mixed Doubles U13

Saturday 02.04.2022 — 08:30
Individual, Doubles, Mixed, D1 - A20, U9 - U13
K.O. (direct elimination)

Mixed Doubles U13 Sat. 02.04.2022 08:30 24 Mixed / D1 - A20 / U9 - U13

Girls Doubles U13

Saturday 02.04.2022 — 10:30
Individual, Doubles, Women, D1 - A20, U9 - U13
K.O. (direct elimination)

Girls Doubles U13 Sat. 02.04.2022 10:30 14 Women / D1 - A20 / U9 - U13

Boys Doubles U13

Saturday 02.04.2022 — 10:30
Individual, Doubles, Men, D2 - A20, U9 - U13
K.O. (direct elimination)

Boys Doubles U13 Sat. 02.04.2022 10:30 28 Men / D2 - A20 / U9 - U13

Girls Singles U13

Saturday 02.04.2022 — 16:00
Individual, Singles, Women, D1 - A20, U9 - U13
Multistage
Groups of 4
With 2 qualified

Girls Singles U13 Sat. 02.04.2022 16:00 13 Women / D1 - A20 / U9 - U13

Boys Singles U13

Saturday 02.04.2022 — 14:30
Individual, Singles, Men, D2 - A20, U9 - U13
Multistage
Groups of 4
With 2 qualified

Boys Singles U13 Sat. 02.04.2022 14:30 35 Men / D2 - A20 / U9 - U13

Mixed Doubles U15

Sunday 03.04.2022 — 08:30
Individual, Doubles, Mixed, D3 - A20, U13 - U15
K.O. (direct elimination)

Mixed Doubles U15 Sun. 03.04.2022 08:30 28 Mixed / D3 - A20 / U13 - U15

Girls Doubles U15

Sunday 03.04.2022 — 11:00
Individual, Doubles, Women, D3 - A20, U13 - U15
K.O. (direct elimination)

Girls Doubles U15 Sun. 03.04.2022 11:00 17 Women / D3 - A20 / U13 - U15

Boys Doubles U15

Sunday 03.04.2022 — 10:00
Individual, Doubles, Men, D3 - A20, U13 - U15
K.O. (direct elimination)

Boys Doubles U15 Sun. 03.04.2022 10:00 34 Men / D3 - A20 / U13 - U15

Girls Singles U15

Sunday 03.04.2022 — 14:45
Individual, Singles, Women, D3 - A20, U13 - U15
Multistage
Groups of 4
With 2 qualified

Girls Singles U15 Sun. 03.04.2022 14:45 17 Women / D3 - A20 / U13 - U15

Boys Singles U15

Sunday 03.04.2022 — 13:15
Individual, Singles, Men, D3 - A20, U13 - U15
Multistage
Groups of 4
With 2 qualified

Boys Singles U15 Sun. 03.04.2022 13:15 36 Men / D3 - A20 / U13 - U15

Mixed Doubles U18

Sunday 03.04.2022 — 08:30
Individual, Doubles, Mixed, D5 - A20, U15 - U17
K.O. (direct elimination)

Mixed Doubles U18 Sun. 03.04.2022 08:30 26 Mixed / D5 - A20 / U15 - U17

Girls Doubles U18

Sunday 03.04.2022 — 10:30
Individual, Doubles, Women, D5 - A20, U15 - U17
K.O. (direct elimination)

Girls Doubles U18 Sun. 03.04.2022 10:30 10 Women / D5 - A20 / U15 - U17

Boys Doubles U18

Sunday 03.04.2022 — 10:00
Individual, Doubles, Men, D5 - A20, U15 - U17
K.O. (direct elimination)

Boys Doubles U18 Sun. 03.04.2022 10:00 38 Men / D5 - A20 / U15 - U17

Girls Singles U18

Sunday 03.04.2022 — 14:45
Individual, Singles, Women, D5 - A20, U15 - U17
Multistage
Groups of 4
With 2 qualified

Girls Singles U18 Sun. 03.04.2022 14:45 12 Women / D5 - A20 / U15 - U17

Boys Singles U18

Sunday 03.04.2022 — 14:45
Individual, Singles, Men, D5 - A20, U15 - U17
Multistage
Groups of 4
With 2 qualified

Boys Singles U18 Sun. 03.04.2022 14:45 42 Men / D5 - A20 / U15 - U17

Participants (190)

Name Cat. Elo Club Canton RA Series
Abalakov Fedor 517053 U15 12 1'258 Worb BE MTTV 2

Abalakov Fedor

517053, U15, Elo 1'258, 12, Worb, BE, MTTV

Al Awad Asem 521058 U11 1 579 Lyss BE MTTV 2

Al Awad Asem

521058, U11, Elo 579, 1, Lyss, BE, MTTV

Al Awad Fares 521059 U11 1 580 Lyss BE MTTV 2

Al Awad Fares

521059, U11, Elo 580, 1, Lyss, BE, MTTV

Amstad Aidan 722002 U11 1 630 Neuhausen SH OTTV 3

Amstad Aidan

722002, U11, Elo 630, 1, Neuhausen, SH, OTTV

Ander Fynn 821002 U11 1 622 Rapid Luzern LU TTVI 2

Ander Fynn

821002, U11, Elo 622, 1, Rapid Luzern, LU, TTVI

Andriani Yanni 119061 U13 3 832 UGS-Chênois GE AGTT 2

Andriani Yanni

119061, U13, Elo 832, 3, UGS-Chênois, GE, AGTT

Andric Andrija 618087 U15 3 800 Wettstein Basel BS NWTTV 3

Andric Andrija

618087, U15, Elo 800, 3, Wettstein Basel, BS, NWTTV

Asper Michel 618069 U15 6 998 Bremgarten AG NWTTV 2

Asper Michel

618069, U15, Elo 998, 6, Bremgarten, AG, NWTTV

Bachmann Melvin 718089 U15 3 780 Wädenswil ZH OTTV 2

Bachmann Melvin

718089, U15, Elo 780, 3, Wädenswil, ZH, OTTV

Baldelli Laura 521040 U13 11 577 Lyss BE MTTV 3

Baldelli Laura

521040, U13, Elo 577, 1 | 1, Lyss, BE, MTTV

Barrio Maria 718097 U18 36 779 Thalwil ZH OTTV 2

Barrio Maria

718097, U18, Elo 779, 3 | 6, Thalwil, ZH, OTTV

Bernard Marc 119064 U13 2 664 UGS-Chênois GE AGTT 2

Bernard Marc

119064, U13, Elo 664, 2, UGS-Chênois, GE, AGTT

Besson Maël 517028 U18 12 1'257 Burgdorf BE MTTV 2

Besson Maël

517028, U18, Elo 1'257, 12, Burgdorf, BE, MTTV

Betschart Justin 819006 U13 3 794 Rotkreuz ZG TTVI 2

Betschart Justin

819006, U13, Elo 794, 3, Rotkreuz, ZG, TTVI

Bichsel Niklas 721142 U11 1 550 Young Stars ZH ZH OTTV 2

Bichsel Niklas

721142, U11, Elo 550, 1, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Bindelli Louis 120048 U11 2 662 Puplinge GE AGTT 2

Bindelli Louis

120048, U11, Elo 662, 2, Puplinge, GE, AGTT

Blanc Aristide 721102 U11 1 589 Uster ZH OTTV 2

Blanc Aristide

721102, U11, Elo 589, 1, Uster, ZH, OTTV

Blumer Noël Gilles 514055 U18 12 1'243 Ostermundigen BE MTTV 2

Blumer Noël Gilles

514055, U18, Elo 1'243, 12, Ostermundigen, BE, MTTV

Boisnard Hector 118079 U18 5 961 Carouge GE AGTT 2

Boisnard Hector

118079, U18, Elo 961, 5, Carouge, GE, AGTT

Buloz Elodie 117096 U15 24 693 Châtelaine GE AGTT 3

Buloz Elodie

117096, U15, Elo 693, 2 | 4, Châtelaine, GE, AGTT

Burgat Adèle 718035 U15 23 654 Affoltern A/A ZH OTTV 3

Burgat Adèle

718035, U15, Elo 654, 2 | 3, Affoltern A/A, ZH, OTTV

Burgat Alban 717002 U18 10 1'230 Affoltern A/A ZH OTTV 3

Burgat Alban

717002, U18, Elo 1'230, 10, Affoltern A/A, ZH, OTTV

Burri Raymond 813070 U18 13 1'308 Rapid Luzern LU TTVI 3

Burri Raymond

813070, U18, Elo 1'308, 13, Rapid Luzern, LU, TTVI

Bury Olbryan 114638 U18 16 1'407 UGS-Chênois GE AGTT 2

Bury Olbryan

114638, U18, Elo 1'407, 16, UGS-Chênois, GE, AGTT

Bärtschi Benjamin 718121 U15 3 864 Young Stars ZH ZH OTTV 1

Bärtschi Benjamin

718121, U15, Elo 864, 3, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Cambra Roberto 214054 U15 10 1'160 La Chaux-de-Fonds NE ANJTT 1

Cambra Roberto

214054, U15, Elo 1'160, 10, La Chaux-de-Fonds, NE, ANJTT

Caneel Noah 717129 U18 15 1'369 Young Stars ZH ZH OTTV 3

Caneel Noah

717129, U18, Elo 1'369, 15, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Casale Samuele 119058 U11 2 764 Puplinge GE AGTT 2

Casale Samuele

119058, U11, Elo 764, 2, Puplinge, GE, AGTT

Chabert Lucien 119072 U13 2 753 Veyrier GE AGTT 2

Chabert Lucien

119072, U13, Elo 753, 2, Veyrier, GE, AGTT

Chen Mike 619030 U13 2 773 Bremgarten AG NWTTV 2

Chen Mike

619030, U13, Elo 773, 2, Bremgarten, AG, NWTTV

Clerc Manon 420049 U15 23 666 Collombey/Muraz VS AVVF 3

Clerc Manon

420049, U15, Elo 666, 2 | 3, Collombey/Muraz, VS, AVVF

Colamartino Kengyro 221126 U11 1 529 Omega BE ANJTT 2

Colamartino Kengyro

221126, U11, Elo 529, 1, Omega, BE, ANJTT

Couchepin Quentin 421003 U13 2 729 Martigny VS AVVF 3

Couchepin Quentin

421003, U13, Elo 729, 2, Martigny, VS, AVVF

Debnath Aarna 521045 U13 11 607 Ostermundigen BE MTTV 3

Debnath Aarna

521045, U13, Elo 607, 1 | 1, Ostermundigen, BE, MTTV

Delvecchio Amélie 117087 U15 36 788 ZZ-Lancy GE AGTT 3

Delvecchio Amélie

117087, U15, Elo 788, 3 | 6, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Delvecchio Ella 118014 U15 24 697 ZZ-Lancy GE AGTT 3

Delvecchio Ella

118014, U15, Elo 697, 2 | 4, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Desroches José 119051 U18 7 1'122 ZZ-Lancy GE AGTT 3

Desroches José

119051, U18, Elo 1'122, 7, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Di Venuto Elisa 417032 U18 37 826 Mézières VD AVVF 3

Di Venuto Elisa

417032, U18, Elo 826, 3 | 7, Mézières, VD, AVVF

Dillen Bettina 721126 U13 11 567 Young Stars ZH ZH OTTV 3

Dillen Bettina

721126, U13, Elo 567, 1 | 1, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Dupuy Camponogara Robin 115540 U18 5 974 ZZ-Lancy GE AGTT 2

Dupuy Camponogara Robin

115540, U18, Elo 974, 5, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Durrleman Samuel 117026 U15 6 1'037 UGS-Chênois GE AGTT 3

Durrleman Samuel

117026, U15, Elo 1'037, 6, UGS-Chênois, GE, AGTT

Dünner Leah 821021 U13 11 554 Sarnen OW TTVI 3

Dünner Leah

821021, U13, Elo 554, 1 | 1, Sarnen, OW, TTVI

Egli Khenan 818015 U13 6 979 Rapid Luzern LU TTVI 2

Egli Khenan

818015, U13, Elo 979, 6, Rapid Luzern, LU, TTVI

Egli Kimmi 821036 U11 11 513 Rapid Luzern LU TTVI 2

Egli Kimmi

821036, U11, Elo 513, 1 | 1, Rapid Luzern, LU, TTVI

Esseiva Victor 420047 U13 2 675 Rossens FR AVVF 2

Esseiva Victor

420047, U13, Elo 675, 2, Rossens, FR, AVVF

Falconnier Timothy 615070 U18 19 1'671 Rio-Star Muttenz BL NWTTV 2

Falconnier Timothy

615070, U18, Elo 1'671, 19, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Fernandes Rodrigues Helder 118085 U13 3 829 UGS-Chênois GE AGTT 2

Fernandes Rodrigues Helder

118085, U13, Elo 829, 3, UGS-Chênois, GE, AGTT

Fischer Elisa 117125 U18 25 758 Bernex GE AGTT 3

Fischer Elisa

117125, U18, Elo 758, 2 | 5, Bernex, GE, AGTT

Fischlewitz David 719077 U15 3 804 Kloten ZH OTTV 2

Fischlewitz David

719077, U15, Elo 804, 3, Kloten, ZH, OTTV

Fleischhauer Ruth Marie 521048 U13 11 556 Lyss BE MTTV 2

Fleischhauer Ruth Marie

521048, U13, Elo 556, 1 | 1, Lyss, BE, MTTV

Frank Oliver 615071 U18 10 1'233 Rio-Star Muttenz BL NWTTV 3

Frank Oliver

615071, U18, Elo 1'233, 10, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Frei Luc 719054 U13 7 1'088 Steckborn-Homburg TG OTTV 1

Frei Luc

719054, U13, Elo 1'088, 7, Steckborn-Homburg, TG, OTTV

Frésard Mathis 416086 U18 8 1'115 Rossens FR AVVF 2

Frésard Mathis

416086, U18, Elo 1'115, 8, Rossens, FR, AVVF

Gachet Robin 416035 U18 14 1'296 Bulle FR AVVF 3

Gachet Robin

416035, U18, Elo 1'296, 14, Bulle, FR, AVVF

Gajewska Julia 721035 U11 11 595 Romanshorn TG OTTV 3

Gajewska Julia

721035, U11, Elo 595, 1 | 1, Romanshorn, TG, OTTV

Gehl Felix 117068 U15 8 1'095 UGS-Chênois GE AGTT 3

Gehl Felix

117068, U15, Elo 1'095, 8, UGS-Chênois, GE, AGTT

Generowicz Livia 118059 U15 49 840 Châtelaine GE AGTT 3

Generowicz Livia

118059, U15, Elo 840, 4 | 9, Châtelaine, GE, AGTT

Giezendanner Ilan 117088 U15 4 890 ZZ-Lancy GE AGTT 2

Giezendanner Ilan

117088, U15, Elo 890, 4, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Greco Leandro 821037 U11 1 457 Rapid Luzern LU TTVI 3

Greco Leandro

821037, U11, Elo 457, 1, Rapid Luzern, LU, TTVI

Guerrini Aurelio 222063 U11 1 630 Omega BE ANJTT 2

Guerrini Aurelio

222063, U11, Elo 630, 1, Omega, BE, ANJTT

Guldenschuh Luisa 621038 U15 36 770 Rio-Star Muttenz BL NWTTV 3

Guldenschuh Luisa

621038, U15, Elo 770, 3 | 6, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Gunsbourg James 121073 U11 1 632 UGS-Chênois GE AGTT 2

Gunsbourg James

121073, U11, Elo 632, 1, UGS-Chênois, GE, AGTT

Hanus Natalia 621023 U11 11 630 Rio-Star Muttenz BL NWTTV 2

Hanus Natalia

621023, U11, Elo 630, 1 | 1, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Hofer Tomas 120025 U15 5 986 Carouge GE AGTT 3

Hofer Tomas

120025, U15, Elo 986, 5, Carouge, GE, AGTT

Holdener Andrin 721002 U13 3 762 Horgen ZH OTTV 2

Holdener Andrin

721002, U13, Elo 762, 3, Horgen, ZH, OTTV

Holzer Selina 520062 U13 11 605 Aarberg BE MTTV 3

Holzer Selina

520062, U13, Elo 605, 1 | 1, Aarberg, BE, MTTV

Hotz Valentin 219063 U13 2 702 Omega BE ANJTT 2

Hotz Valentin

219063, U13, Elo 702, 2, Omega, BE, ANJTT

Hu Elina Jiale 622002 U11 11 630 Rio-Star Muttenz BL NWTTV 2

Hu Elina Jiale

622002, U11, Elo 630, 1 | 1, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Hu Enya Jiani 620025 U11 23 689 Rio-Star Muttenz BL NWTTV 3

Hu Enya Jiani

620025, U11, Elo 689, 2 | 3, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Huber Angelina 719037 U15 23 667 Wetzikon ZH OTTV 3

Huber Angelina

719037, U15, Elo 667, 2 | 3, Wetzikon, ZH, OTTV

Hubnerova Ester 115534 U18 37 793 ZZ-Lancy GE AGTT 3

Hubnerova Ester

115534, U18, Elo 793, 3 | 7, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Hug Johannes 517044 U18 10 1'198 Worb BE MTTV 2

Hug Johannes

517044, U18, Elo 1'198, 10, Worb, BE, MTTV

Hurtado Charlie 118020 U11 4 914 Châtelaine GE AGTT 2

Hurtado Charlie

118020, U11, Elo 914, 4, Châtelaine, GE, AGTT

Isenrich Samuel 419088 U15 7 1'064 Crissier VD AVVF 3

Isenrich Samuel

419088, U15, Elo 1'064, 7, Crissier, VD, AVVF

Jain Ketan 114054 U18 15 1'328 Vernier GE AGTT 2

Jain Ketan

114054, U18, Elo 1'328, 15, Vernier, GE, AGTT

Karlen Noah 418018 U13 6 1'016 Lausanne VD AVVF 2

Karlen Noah

418018, U13, Elo 1'016, 6, Lausanne, VD, AVVF

Keller Selina 816055 U18 25 744 Rapid Luzern LU TTVI 3

Keller Selina

816055, U18, Elo 744, 2 | 5, Rapid Luzern, LU, TTVI

Keusch Lenni 718118 U15 8 1'122 Young Stars ZH ZH OTTV 3

Keusch Lenni

718118, U15, Elo 1'122, 8, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Keusch Noe 716048 U15 18 1'523 Young Stars ZH ZH OTTV 3

Keusch Noe

716048, U15, Elo 1'523, 18, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Kloss Michel 818048 U15 10 1'225 Rapid Luzern LU TTVI 2

Kloss Michel

818048, U15, Elo 1'225, 10, Rapid Luzern, LU, TTVI

Kocher Timo 517019 U18 6 1'015 Brügg BE MTTV 1

Kocher Timo

517019, U18, Elo 1'015, 6, Brügg, BE, MTTV

Krause Moritz 719186 U15 3 877 Rapperswil-Jona SG OTTV 2

Krause Moritz

719186, U15, Elo 877, 3, Rapperswil-Jona, SG, OTTV

Kunz Emanuel 720134 U18 9 1'134 Neuhausen SH OTTV 2

Kunz Emanuel

720134, U18, Elo 1'134, 9, Neuhausen, SH, OTTV

Kühn Emma 618084 U15 25 765 Wettstein Basel BS NWTTV 3

Kühn Emma

618084, U15, Elo 765, 2 | 5, Wettstein Basel, BS, NWTTV

Lamon Oscar 521002 U15 3 867 Bern BE MTTV 3

Lamon Oscar

521002, U15, Elo 867, 3, Bern, BE, MTTV

Landolt Marc 717078 U15 4 893 Wetzikon ZH OTTV 3

Landolt Marc

717078, U15, Elo 893, 4, Wetzikon, ZH, OTTV

Lanzmann Noam 119069 U13 5 980 Veyrier GE AGTT 2

Lanzmann Noam

119069, U13, Elo 980, 5, Veyrier, GE, AGTT

Latif Imran 421002 U13 2 756 Vevey VD AVVF 3

Latif Imran

421002, U13, Elo 756, 2, Vevey, VD, AVVF

Lauper Mathis 617060 U18 7 1'053 Niedergösgen SO NWTTV 1

Lauper Mathis

617060, U18, Elo 1'053, 7, Niedergösgen, SO, NWTTV

Leonhardt Emma 119090 U13 23 694 Châtelaine GE AGTT 3

Leonhardt Emma

119090, U13, Elo 694, 2 | 3, Châtelaine, GE, AGTT

Lilly Cynthia 613012 U18 814 1'141 Basel BS NWTTV 2

Lilly Cynthia

613012, U18, Elo 1'141, 8 | 14, Basel, BS, NWTTV

Liu Yue Yan 121001 U11 11 638 UGS-Chênois GE AGTT 3

Liu Yue Yan

121001, U11, Elo 638, 1 | 1, UGS-Chênois, GE, AGTT

Lokhovitski Elisabeth 119094 U15 24 717 Silver Star GE AGTT 2

Lokhovitski Elisabeth

119094, U15, Elo 717, 2 | 4, Silver Star, GE, AGTT

Marchi Luca 119105 U15 6 1'006 ZZ-Lancy GE AGTT 3

Marchi Luca

119105, U15, Elo 1'006, 6, ZZ-Lancy, GE, AGTT

McHugo Dylan 119053 U13 6 1'066 Veyrier GE AGTT 3

McHugo Dylan

119053, U13, Elo 1'066, 6, Veyrier, GE, AGTT

McHugo Sam 119054 U15 7 1'035 Veyrier GE AGTT 2

McHugo Sam

119054, U15, Elo 1'035, 7, Veyrier, GE, AGTT

Meier Amira 718148 U15 25 755 Kloten ZH OTTV 3

Meier Amira

718148, U15, Elo 755, 2 | 5, Kloten, ZH, OTTV

Meier Basile 121067 U11 1 556 UGS-Chênois GE AGTT 3

Meier Basile

121067, U11, Elo 556, 1, UGS-Chênois, GE, AGTT

Meier Ben 816021 U15 15 1'441 Rapid Luzern LU TTVI 3

Meier Ben

816021, U15, Elo 1'441, 15, Rapid Luzern, LU, TTVI

Meury Lucien 720087 U13 2 663 Uster ZH OTTV 3

Meury Lucien

720087, U13, Elo 663, 2, Uster, ZH, OTTV

Meyhack Manuel 719060 U13 2 758 Winterthur ZH OTTV 2

Meyhack Manuel

719060, U13, Elo 758, 2, Winterthur, ZH, OTTV

Meythaler Aurel 717117 U15 4 897 Young Stars ZH ZH OTTV 2

Meythaler Aurel

717117, U15, Elo 897, 4, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Michaelis Maël 518032 U15 8 1'112 Burgdorf BE MTTV 2

Michaelis Maël

518032, U15, Elo 1'112, 8, Burgdorf, BE, MTTV

Mischler Tatiana 420057 U13 11 546 Forward-Morges VD AVVF 3

Mischler Tatiana

420057, U13, Elo 546, 1 | 1, Forward-Morges, VD, AVVF

Morales Francisco 515161 U18 8 1'085 Bern BE MTTV 2

Morales Francisco

515161, U18, Elo 1'085, 8, Bern, BE, MTTV

Naef Marius 721122 U11 1 562 Young Stars ZH ZH OTTV 3

Naef Marius

721122, U11, Elo 562, 1, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Naef Nicolas 719122 U13 2 786 Young Stars ZH ZH OTTV 3

Naef Nicolas

719122, U13, Elo 786, 2, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Nussbaumer Ruben 619061 U15 5 967 Rio-Star Muttenz BL NWTTV 2

Nussbaumer Ruben

619061, U15, Elo 967, 5, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Nyanguile Dan Gabriel 421074 U11 1 603 Sierre VS AVVF 2

Nyanguile Dan Gabriel

421074, U11, Elo 603, 1, Sierre, VS, AVVF

Oberhansli Thitia 118087 U15 23 631 UGS-Chênois GE AGTT 3

Oberhansli Thitia

118087, U15, Elo 631, 2 | 3, UGS-Chênois, GE, AGTT

Omlin Jeffrey 618078 U15 5 1'012 Frick AG NWTTV 2

Omlin Jeffrey

618078, U15, Elo 1'012, 5, Frick, AG, NWTTV

Orzati Alba 721089 U11 11 576 Wädenswil ZH OTTV 3

Orzati Alba

721089, U11, Elo 576, 1 | 1, Wädenswil, ZH, OTTV

Ott Lukas 713021 U18 18 1'589 Wädenswil ZH OTTV 2

Ott Lukas

713021, U18, Elo 1'589, 18, Wädenswil, ZH, OTTV

Panza Tessa 216054 U18 37 840 La Chaux-de-Fonds NE ANJTT 3

Panza Tessa

216054, U18, Elo 840, 3 | 7, La Chaux-de-Fonds, NE, ANJTT

Patra Akhyata 719014 U13 36 806 Neuhausen SH OTTV 3

Patra Akhyata

719014, U13, Elo 806, 3 | 6, Neuhausen, SH, OTTV

Pham Julia 516055 U18 36 800 Thörishaus BE MTTV 3

Pham Julia

516055, U18, Elo 800, 3 | 6, Thörishaus, BE, MTTV

Pinto Sbarra Alessandra 818026 U13 25 769 Rapid Luzern LU TTVI 3

Pinto Sbarra Alessandra

818026, U13, Elo 769, 2 | 5, Rapid Luzern, LU, TTVI

Provenzano Joshua 719088 U11 2 641 St. Gallen SG OTTV 3

Provenzano Joshua

719088, U11, Elo 641, 2, St. Gallen, SG, OTTV

Rabara Vincent 717159 U13 3 826 Neuhausen SH OTTV 2

Rabara Vincent

717159, U13, Elo 826, 3, Neuhausen, SH, OTTV

Raki Yanis 119070 U13 4 874 Veyrier GE AGTT 2

Raki Yanis

119070, U13, Elo 874, 4, Veyrier, GE, AGTT

Raleff Natan 119060 U13 3 796 UGS-Chênois GE AGTT 2

Raleff Natan

119060, U13, Elo 796, 3, UGS-Chênois, GE, AGTT

Raschle Adrian 716011 U18 10 1'193 Affoltern A/A ZH OTTV 3

Raschle Adrian

716011, U18, Elo 1'193, 10, Affoltern A/A, ZH, OTTV

Reichenbach Axel 419079 U18 6 1'031 Bulle FR AVVF 1

Reichenbach Axel

419079, U18, Elo 1'031, 6, Bulle, FR, AVVF

Reinhard Louis 516029 U18 11 1'245 Münsingen BE MTTV 3

Reinhard Louis

516029, U18, Elo 1'245, 11, Münsingen, BE, MTTV

Renold Robin 614017 U18 17 1'476 Bremgarten AG NWTTV 2

Renold Robin

614017, U18, Elo 1'476, 17, Bremgarten, AG, NWTTV

Riesco Manrico 714012 U18 16 1'433 Rio-Star Muttenz BL NWTTV 2

Riesco Manrico

714012, U18, Elo 1'433, 16, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Rochat Mathias 117059 U15 4 900 Puplinge GE AGTT 3

Rochat Mathias

117059, U15, Elo 900, 4, Puplinge, GE, AGTT

Rosset Seraina 718007 U15 49 942 Neuhausen SH OTTV 3

Rosset Seraina

718007, U15, Elo 942, 4 | 9, Neuhausen, SH, OTTV

Roth Dan 518053 U15 3 784 Kirchberg BE MTTV 2

Roth Dan

518053, U15, Elo 784, 3, Kirchberg, BE, MTTV

Sadrina Lena 721004 U15 37 860 Neuhausen SH OTTV 3

Sadrina Lena

721004, U15, Elo 860, 3 | 7, Neuhausen, SH, OTTV

Sando Zia 418089 U18 8 1'055 Lausanne VD AVVF 3

Sando Zia

418089, U18, Elo 1'055, 8, Lausanne, VD, AVVF

Schacher Milo 521004 U13 2 746 Bern BE MTTV 3

Schacher Milo

521004, U13, Elo 746, 2, Bern, BE, MTTV

Scherer Severin 615058 U15 12 1'256 Young Stars ZH ZH OTTV 3

Scherer Severin

615058, U15, Elo 1'256, 12, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Schild Victor 218079 U13 2 751 Nugerol-Le Landeron NE ANJTT 2

Schild Victor

218079, U13, Elo 751, 2, Nugerol-Le Landeron, NE, ANJTT

Schlatter Nino 718172 U15 3 804 Wädenswil ZH OTTV 2

Schlatter Nino

718172, U15, Elo 804, 3, Wädenswil, ZH, OTTV

Schmid Gabriel 517014 U18 9 1'133 Ostermundigen BE MTTV 1

Schmid Gabriel

517014, U18, Elo 1'133, 9, Ostermundigen, BE, MTTV

Schmitt Joshua 120046 U11 1 626 Châtelaine GE AGTT 2

Schmitt Joshua

120046, U11, Elo 626, 1, Châtelaine, GE, AGTT

Schnepf Timothy 120033 U11 1 530 UGS-Chênois GE AGTT 2

Schnepf Timothy

120033, U11, Elo 530, 1, UGS-Chênois, GE, AGTT

Schochet Noam 721153 U11 1 546 Young Stars ZH ZH OTTV 2

Schochet Noam

721153, U11, Elo 546, 1, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Schochet Shaili 718146 U18 24 727 Young Stars ZH ZH OTTV 3

Schochet Shaili

718146, U18, Elo 727, 2 | 4, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Schudel Cyrill 716100 U18 10 1'202 St. Gallen SG OTTV 2

Schudel Cyrill

716100, U18, Elo 1'202, 10, St. Gallen, SG, OTTV

Schuhmayer Melina 719129 U13 11 607 Uster ZH OTTV 3

Schuhmayer Melina

719129, U13, Elo 607, 1 | 1, Uster, ZH, OTTV

Schwarz Finnien 720034 U11 1 586 Affoltern A/A ZH OTTV 1

Schwarz Finnien

720034, U11, Elo 586, 1, Affoltern A/A, ZH, OTTV

Schärrer Livio 713057 U18 17 1'483 Neuhausen SH OTTV 2

Schärrer Livio

713057, U18, Elo 1'483, 17, Neuhausen, SH, OTTV

Schüpbach Jamie 518015 U18 5 974 Bern BE MTTV 2

Schüpbach Jamie

518015, U18, Elo 974, 5, Bern, BE, MTTV

Senn Valentin 715084 U18 11 1'257 Rapperswil-Jona SG OTTV 2

Senn Valentin

715084, U18, Elo 1'257, 11, Rapperswil-Jona, SG, OTTV

Sierra Lia 718124 U15 48 957 Uster ZH OTTV 3

Sierra Lia

718124, U15, Elo 957, 4 | 8, Uster, ZH, OTTV

Sigg Wanja 819055 U15 4 940 Rapid Luzern LU TTVI 2

Sigg Wanja

819055, U15, Elo 940, 4, Rapid Luzern, LU, TTVI

Sorrentino Léana 118108 U15 24 716 UGS-Chênois GE AGTT 3

Sorrentino Léana

118108, U15, Elo 716, 2 | 4, UGS-Chênois, GE, AGTT

Spieler Marc 719071 U15 5 969 Rapperswil-Jona SG OTTV 2

Spieler Marc

719071, U15, Elo 969, 5, Rapperswil-Jona, SG, OTTV

Spuhler Joschua 620024 U18 11 1'256 Rio-Star Muttenz BL NWTTV 2

Spuhler Joschua

620024, U18, Elo 1'256, 11, Rio-Star Muttenz, BL, NWTTV

Stalder Josua 520016 U13 2 666 Bern BE MTTV 2

Stalder Josua

520016, U13, Elo 666, 2, Bern, BE, MTTV

Stalder Silas 821057 U11 2 681 Schenkon LU TTVI 2

Stalder Silas

821057, U11, Elo 681, 2, Schenkon, LU, TTVI

Stone Richard 117093 U15 3 796 Châtelaine GE AGTT 1

Stone Richard

117093, U15, Elo 796, 3, Châtelaine, GE, AGTT

Stucker Elian 220075 U11 1 560 Côte Peseux NE ANJTT 2

Stucker Elian

220075, U11, Elo 560, 1, Côte Peseux, NE, ANJTT

Suthaharan Sarvin 116072 U18 6 1'040 Carouge GE AGTT 2

Suthaharan Sarvin

116072, U18, Elo 1'040, 6, Carouge, GE, AGTT

Tarchini Nolan 119047 U11 1 618 ZZ-Lancy GE AGTT 2

Tarchini Nolan

119047, U11, Elo 618, 1, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Tassin Dilana 419086 U18 37 869 Lausanne VD AVVF 3

Tassin Dilana

419086, U18, Elo 869, 3 | 7, Lausanne, VD, AVVF

Thaddey Nicola 818028 U13 3 866 Rapid Luzern LU TTVI 3

Thaddey Nicola

818028, U13, Elo 866, 3, Rapid Luzern, LU, TTVI

Thaler Yohan 416090 U18 10 1'173 Pully VD AVVF 3

Thaler Yohan

416090, U18, Elo 1'173, 10, Pully, VD, AVVF

Trachsel Adam 520013 U13 2 643 Burgdorf BE MTTV 1

Trachsel Adam

520013, U13, Elo 643, 2, Burgdorf, BE, MTTV

Ulrich Dana 521057 U13 11 577 Lyss BE MTTV 3

Ulrich Dana

521057, U13, Elo 577, 1 | 1, Lyss, BE, MTTV

Ulrich Ilvi 718091 U11 36 805 Wädenswil ZH OTTV 3

Ulrich Ilvi

718091, U11, Elo 805, 3 | 6, Wädenswil, ZH, OTTV

Ulrich Levi 717104 U13 8 1'111 Wädenswil ZH OTTV 3

Ulrich Levi

717104, U13, Elo 1'111, 8, Wädenswil, ZH, OTTV

Ulrich Nolan 518071 U13 2 664 Lyss BE MTTV 3

Ulrich Nolan

518071, U13, Elo 664, 2, Lyss, BE, MTTV

Ulrich Numa 715052 U18 18 1'568 Neuhausen SH OTTV 3

Ulrich Numa

715052, U18, Elo 1'568, 18, Neuhausen, SH, OTTV

Umari Cartier-Bresson Nour 118086 U15 3 839 UGS-Chênois GE AGTT 2

Umari Cartier-Bresson Nour

118086, U15, Elo 839, 3, UGS-Chênois, GE, AGTT

Varma Madhav 119049 U13 2 740 ZZ-Lancy GE AGTT 1

Varma Madhav

119049, U13, Elo 740, 2, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Vepa Abishek 114036 U15 16 1'444 ZZ-Lancy GE AGTT 3

Vepa Abishek

114036, U15, Elo 1'444, 16, ZZ-Lancy, GE, AGTT

Vepa Chaitanya 112028 U18 18 1'623 Meyrin GE AGTT 2

Vepa Chaitanya

112028, U18, Elo 1'623, 18, Meyrin, GE, AGTT

Vepa Siddharth 112029 U18 18 1'540 Meyrin GE AGTT 2

Vepa Siddharth

112029, U18, Elo 1'540, 18, Meyrin, GE, AGTT

Vetsch Dario 820039 U11 1 588 Rapid Luzern LU TTVI 2

Vetsch Dario

820039, U11, Elo 588, 1, Rapid Luzern, LU, TTVI

Vignesh Gomathy Anirudh 121059 U11 2 765 Silver Star GE AGTT 2

Vignesh Gomathy Anirudh

121059, U11, Elo 765, 2, Silver Star, GE, AGTT

Vigniel Alfred 118044 U13 2 751 Silver Star GE AGTT 1

Vigniel Alfred

118044, U13, Elo 751, 2, Silver Star, GE, AGTT

Vilaysane Jason 718127 U18 9 1'155 St. Gallen SG OTTV 2

Vilaysane Jason

718127, U18, Elo 1'155, 9, St. Gallen, SG, OTTV

Vilic Tim 713065 U18 10 1'202 Neuhausen SH OTTV 2

Vilic Tim

713065, U18, Elo 1'202, 10, Neuhausen, SH, OTTV

Vogler Lowis 819024 U13 7 1'077 Rapid Luzern LU TTVI 3

Vogler Lowis

819024, U13, Elo 1'077, 7, Rapid Luzern, LU, TTVI

Von Wyl Noah 820037 U15 3 776 Rapid Luzern LU TTVI 2

Von Wyl Noah

820037, U15, Elo 776, 3, Rapid Luzern, LU, TTVI

Völkel Vanessa 618080 U13 11 642 T-Card STT 2

Völkel Vanessa

618080, U13, Elo 642, 1 | 1, T-Card, STT

Wegmüller Nick 521030 U13 2 663 Heimberg BE MTTV 1

Wegmüller Nick

521030, U13, Elo 663, 2, Heimberg, BE, MTTV

Wettstein Davis 720046 U13 2 668 Affoltern A/A ZH OTTV 3

Wettstein Davis

720046, U13, Elo 668, 2, Affoltern A/A, ZH, OTTV

Widmer Leon 717077 U18 17 1'504 Wädenswil ZH OTTV 2

Widmer Leon

717077, U18, Elo 1'504, 17, Wädenswil, ZH, OTTV

Wildberger Jill 718143 U18 48 908 Young Stars ZH ZH OTTV 3

Wildberger Jill

718143, U18, Elo 908, 4 | 8, Young Stars ZH, ZH, OTTV

Wilden Emanuel 720010 U13 2 715 Horgen ZH OTTV 2

Wilden Emanuel

720010, U13, Elo 715, 2, Horgen, ZH, OTTV

Williams Shia 914240 U11 2 730 Lugano TI ATTT 2

Williams Shia

914240, U11, Elo 730, 2, Lugano, TI, ATTT

Wissler David 719039 U15 3 802 Wetzikon ZH OTTV 3

Wissler David

719039, U15, Elo 802, 3, Wetzikon, ZH, OTTV

Wittwer Ramon 514016 U18 16 1'420 Burgdorf BE MTTV 2

Wittwer Ramon

514016, U18, Elo 1'420, 16, Burgdorf, BE, MTTV

Worlitschek Flurin 815304 U18 16 1'452 Rapid Luzern LU TTVI 3

Worlitschek Flurin

815304, U18, Elo 1'452, 16, Rapid Luzern, LU, TTVI

Yeo Isabelle 117121 U15 48 905 Silver Star GE AGTT 2

Yeo Isabelle

117121, U15, Elo 905, 4 | 8, Silver Star, GE, AGTT

Zuo Shitong 822001 U18 612 1'041 Rapid Luzern LU TTVI 3

Zuo Shitong

822001, U18, Elo 1'041, 6 | 12, Rapid Luzern, LU, TTVI