400038 |
Quintin Lucien |
Lausanne |
O85
|
573 |
D 1 |
— | | | | | | | | | | | | | | | | ✔ |
501086 |
Gobet Roger |
Aarberg |
O80
|
806 |
D 4 |
— | | | | | | | | Baumann Serge | | | | | | | | ✔ |
701533 |
Iffland Horst |
T-Card |
O80
|
1'045 |
C 7 |
— | | | | | | | | Schwiegers Horst | | | | | | | | ✔ |
100343 |
Imhof Jean |
ZZ-Lancy |
O80
|
813 |
D 3 |
— | | | | | | | | Tschanz Rudolf | | | | | | | | ✔ |
800590 |
Schwiegers Horst |
Baar |
O80
|
897 |
D 4 |
— | | | | | | | | Iffland Horst | | | | | | | | ✔ |
400463 |
Vuagniaux Marcel |
Mézières |
O80
|
747 |
D 3 |
— | | | | | | | | | | | | | | | | ✔ |
601902 |
Widor Dieter |
Liebrüti |
O80
|
917 |
D 5 |
— | | | | | | | | | | | | | | | | ✔ |
915060 |
Battolla Emilio |
T-Card |
O75
|
804 |
D 3 |
— | | | | | | | | | | | | | | | ✔ | |
500822 |
Baumann Serge |
Aarberg |
O75
|
913 |
D 4 |
— | | | | | | | | Gobet Roger | | | | | | | ✔ | |
217004 |
Bernardi Denis |
Cortaillod |
O75
|
937 |
D 5 |
— | | | | | | | | | | | | | | | ✔ | |
600279 |
Fischer Franz |
Copains Birsfelden |
O75
|
741 |
D 2 |
— | | | | | | Krönung Klaus-Peter | | | | | | | | | ✔ | |
100672 |
Revol Jean-Pierre |
Meyrin |
O75
|
816 |
D 3 |
— | | | | | | | | Voyame Michel | | | | | | | ✔ | |
601185 |
Roccioletti Ottavio |
Schöftland |
O75
|
713 |
D 3 |
— | | | | | | | | | | | | | | | ✔ | |
221091 |
Rossel Pierre |
Porrentruy |
O75
|
783 |
D 3 |
— | | | | | | | | | | | | | | | ✔ | |
500742 |
Tschanz Rudolf |
Münchenbuchsee |
O75
|
1'163 |
C 10 |
— | | | | | | | | Imhof Jean | | | | | | | ✔ | |
100072 |
Versang Jacques |
T-Card |
O75
|
1'302 |
B 13 |
— | | | | | | | | Bouchet Alain | | | | | | | ✔ | |
105004 |
Bouchet Alain |
ZZ-Lancy |
O70
|
939 |
D 4 |
— | | | | | | | | Versang Jacques | | | | | | ✔ | | |
401168 |
Brancato Luigi |
Rolle |
O70
|
667 |
D 2 |
— | | | | | | | | | | | | | | ✔ | | |
600275 |
Brom Lucien |
Copains Birsfelden |
O70
|
828 |
D 4 |
— | | | | | | | | Pezzi Roland | | | | | | ✔ | | |
107033 |
Foutrel Christian |
ZZ-Lancy |
O70
|
852 |
D 5 |
— | | | | | | | | | | | | | | ✔ | | |
800565 |
Logo Hansjörg |
Goldau |
O70
|
805 |
D 3 |
— | | | | | | | | | | | | | | ✔ | | |
400435 |
Pezzi Roland |
Eysins |
O70
|
854 |
D 4 |
— | | | | | | | | Brom Lucien | | | | | | ✔ | | |
204043 |
Vaucher Jean-François |
Cortaillod |
O70
|
780 |
D 2 |
— | | | | | | | | | | | | | | ✔ | | |
209044 |
Voyame Michel |
Delémont |
O70
|
805 |
D 3 |
— | | | | | | | | Revol Jean-Pierre | | | | | | ✔ | | |
221001 |
Bertato Alessandro |
Omega |
O65
|
928 |
D 4 |
— | | | | | | | | | | | | | ✔ | | | |
314003 |
Colombo Fabio |
Locarno |
O65
|
1'011 |
C 8 |
— | | | | | | | Rezzonico Daniele | | | | | | ✔ | | | |
522007 |
Gerber Ernst |
bls Spiez |
O65
|
553 |
D 1 |
— | | | | | | | | | | | | | ✔ | | | |
701733 |
Hillmann Matthias |
Zürich-Affoltern |
O65
|
1'303 |
B 13 |
— | | | | | | | Potoplyak Grygoriy | | | | | | ✔ | | | |
209025 |
Jaussi Eric |
Delémont |
O65
|
595 |
D 1 |
— | | | | | | | Veya Bernard | | | | | | ✔ | | | |
500663 |
Luder Daniel |
Langnau |
O65
|
996 |
D 5 |
— | | | | | | Wichser Jean-Marc | | | | | | | | | | |
502864 |
Nyffenegger Peter |
Port |
O65
|
1'038 |
C 6 |
— | | | | | | | Steiner Ruedi | | | | | | ✔ | | | |
800576 |
Nölkes Rolf |
Baar |
O65
|
1'243 |
B 11 |
— | | Hewage Tamara | | | | Cherix Jacques | | | | | | | ✔ | | | |
600599 |
Pantaleo Pietro |
Gelterkinden |
O65
|
867 |
D 4 |
— | | | | | | | | | | | | | ✔ | | | |
722189 |
Potoplyak Grygoriy |
Zürich-Affoltern |
O65
|
1'273 |
B 12 |
— | | | | | | | Hillmann Matthias | | | | | | ✔ | | | |
300762 |
Rezzonico Daniele |
Lugano |
O65
|
990 |
D 5 |
— | | | | | | | Colombo Fabio | | | | | | ✔ | | | |
600033 |
Rohner Hanspeter |
Aarau |
O65
|
823 |
D 4 |
— | | | | | | | | | | | | | ✔ | | | |
600292 |
Ruder Werner |
Aesch |
O65
|
1'117 |
C 9 |
— | | | | | | Schaffter Laurent | | | | | | | | | | |
400247 |
Sigg Jacques |
Bulle |
O65
|
1'082 |
C 9 |
— | | | | | | | | | | | | | ✔ | | | |
500080 |
Steiner Ruedi |
Aarberg |
O65
|
1'235 |
C 10 |
— | | | | | | | Nyffenegger Peter | | | | | | ✔ | | | |
209041 |
Veya Bernard |
Delémont |
O65
|
784 |
D 3 |
— | | | | | | | Jaussi Eric | | | | | | ✔ | | | |
802003 |
Bissig Bruno |
Baar |
O60
|
1'155 |
C 10 |
— | | | | | | | | | | | | ✔ | | | | |
400534 |
Cherix Jacques |
Collombey-Muraz |
O60
|
1'287 |
B 12 |
— | | Arluna Dominique | | | | Nölkes Rolf | | | | | | ✔ | | | | |
816008 |
Cuthbertson Andrew |
Reussbühl |
O60
|
1'013 |
C 7 |
— | | | | | | | | | | | | ✔ | | | | |
716126 |
Hewage Tamara |
Embrachertal |
O60
|
850 |
D 4 |
C 9 | | Nölkes Rolf | Rapoula Sandra | | | | | | ✔ | | | | | | | |
210092 |
Joseph Pascal |
Entente Pongiste Neuchâteloise |
O60
|
1'003 |
D 5 |
— | | | | | | | | | | | | ✔ | | | | |
520033 |
Krönung Klaus-Peter |
Burgdorf |
O60
|
1'008 |
D 5 |
— | | | | | | Fischer Franz | | | | | | ✔ | | | | |
504351 |
Quesel Carsten |
Solothurn |
O60
|
1'044 |
C 6 |
— | | | | | | | | | | | | ✔ | | | | |
223045 |
Schaffter Laurent |
Aesch |
O60
|
1'149 |
C 10 |
— | | | | | | Ruder Werner | | | | | | | | | | |
120075 |
Sok Jong Myong |
Silver Star |
O60
|
863 |
D 3 |
— | | | | | | | | | | | | ✔ | | | | |
101321 |
Stevanovic Nenad |
Meyrin |
O60
|
1'571 |
A 18 |
— | | | | | | Taylor Maurice | | | | | | ✔ | | | | |
100608 |
Stukelja Rista |
T-Card |
O60
|
1'340 |
B 14 |
— | | | | Berger Alexandre | | | | | | | | ✔ | | | | |
100704 |
Taylor Maurice |
Carouge |
O60
|
1'319 |
B 14 |
— | | | | | | Stevanovic Nenad | | | | | | ✔ | | | | |
400408 |
Wichser Jean-Marc |
Fribourg |
O60
|
916 |
D 4 |
— | | | | | | Luder Daniel | | | | | | | | | | |
718012 |
Acs Anna |
Kreuzlingen |
O50
|
747 |
D 3 |
C 6 | | Behrendt Martin | | | | | | | ✔ | | | | | | | |
208001 |
Allimann Denis |
Delémont |
O50
|
811 |
D 3 |
— | | | | | Moreno Castro Joaquin | | | | | | ✔ | | | | | |
208002 |
Allimann Marcel |
Val-de-Ruz |
O50
|
827 |
D 3 |
— | | | | | | | | | | | ✔ | | | | | |
415421 |
Arluna Dominique |
Collombey-Muraz |
O50
|
679 |
D 2 |
D 4 | | Cherix Jacques | | | | | | | | | | | | | | |
504142 |
Baumann Sabine |
Thun |
O50
|
1'030 |
C 7 |
B 13 | Berger Alexandre | | Geiger Margit | | | | | | ✔ | | | | | | | |
700105 |
Behrendt Martin |
Steckborn-Homburg |
O50
|
1'177 |
C 10 |
— | | Acs Anna | | | Schärrer Urs | | | | | | ✔ | | | | | |
413100 |
Bourquard Romain |
Lausanne |
O50
|
794 |
D 3 |
— | | | | | | | | | | | ✔ | | | | | |
101286 |
Dürrenmatt Raphaël |
Vernier |
O50
|
770 |
D 2 |
— | | | | | Gerdil Guillaume | | | | | | ✔ | | | | | |
515221 |
Geiger Margit |
Zürich-Affoltern |
O50
|
1'130 |
C 9 |
B 15 | | Norden Jens | Baumann Sabine | | | | | | | | | | | | | |
422096 |
Gendron Gregory |
Lausanne |
O50
|
1'211 |
B 11 |
— | | | | | | | | | | | ✔ | | | | | |
116046 |
Gerdil Guillaume |
Vernier |
O50
|
899 |
D 3 |
— | | | | | Dürrenmatt Raphaël | | | | | | ✔ | | | | | |
709017 |
Hohl Roswitha |
Dübendorf-Volketswil |
O50
|
850 |
D 3 |
C 7 | | Thi Van Chi | Siegler Michelle | | | | | | ✔ | | | | | | | |
220013 |
Koenig Alain |
Moutier |
O50
|
1'035 |
C 7 |
— | | | | | Zbinden John | | | | | | ✔ | | | | | |
600762 |
Kurth Daniel |
Aesch |
O50
|
1'245 |
B 14 |
— | | | | | Wüest Stefan | | | | | | ✔ | | | | | |
600928 |
Luu Van Huy |
Aesch |
O50
|
1'005 |
C 6 |
— | | | | | | | | | | | ✔ | | | | | |
100699 |
Mariotti Nicolas |
Rossens |
O50
|
976 |
D 5 |
— | | | | Snga Thang Muon | | | | | | | | | | | | |
702825 |
Matuschek Nicolai |
Zürich-Affoltern |
O50
|
1'406 |
A 16 |
— | | Siegler Michelle | | | Norden Jens | | | | | | ✔ | | | | | |
421054 |
Miller Jocelyne |
Rossens |
O50
|
600 |
D 1 |
D 1 | | Miller Thierry | Stadelmann Cindy | | | | | | | | | | | | | |
403453 |
Miller Thierry |
Rossens |
O50
|
1'756 |
A 19 |
— | | Miller Jocelyne | | | Puertas Carlos | | | | | | ✔ | | | | | |
223072 |
Morel Corinne |
Val-de-Ruz |
O50
|
638 |
D 1 |
D 1 | | | | | | | | | ✔ | | | | | | | |
207096 |
Moreno Castro Joaquin |
Delémont |
O50
|
1'081 |
C 7 |
— | | | | | Allimann Denis | | | | | | ✔ | | | | | |
720076 |
Negro Joachim |
Zürich-Affoltern |
O50
|
713 |
D 3 |
— | | | | Keller Reto | | | | | | | ✔ | | | | | |
909018 |
Norden Jens |
Zürich-Affoltern |
O50
|
1'412 |
B 15 |
— | | Geiger Margit | | | Matuschek Nicolai | | | | | | ✔ | | | | | |
235111 |
Nussbaum Jean-Charles |
Hauterive |
O50
|
818 |
D 3 |
— | | | | | Vendé Cédric | | | | | | | | | | | |
400824 |
Puertas Carlos |
Rossens |
O50
|
1'292 |
B 14 |
— | Stadelmann Cindy | | | | Miller Thierry | | | | | | | | | | | |
711018 |
Schanz Martin |
Wädenswil |
O50
|
1'137 |
C 8 |
— | | | | | | | | | | | ✔ | | | | | |
701405 |
Schärrer Urs |
Neuhausen |
O50
|
1'183 |
B 11 |
— | | | | | Behrendt Martin | | | | | | ✔ | | | | | |
913018 |
Siegler Michelle |
Lenzburg |
O50
|
946 |
D 5 |
C 10 | | Matuschek Nicolai | Hohl Roswitha | | | | | | ✔ | | | | | | | |
500973 |
Soom Daniel |
Port |
O50
|
1'367 |
A 16 |
— | | | | | | | | | | | ✔ | | | | | |
500771 |
Stucki Martin |
Belp |
O50
|
1'195 |
C 10 |
— | | | | | Thi Van Chi | | | | | | ✔ | | | | | |
502703 |
Thi Van Chi |
Solothurn |
O50
|
1'238 |
B 12 |
— | | Hohl Roswitha | | | Stucki Martin | | | | | | | | | | | |
101310 |
Velickovic Toplica |
Veyrier |
O50
|
1'469 |
B 15 |
— | | | | Cunto Armando | | | | | | | | | | | | |
214013 |
Vendé Cédric |
Entente Pongiste Neuchâteloise |
O50
|
906 |
D 3 |
— | | | | | Nussbaum Jean-Charles | | | | | | | | | | | |
600449 |
Wüest Stefan |
Aesch |
O50
|
1'291 |
B 15 |
— | | | | | Kurth Daniel | | | | | | ✔ | | | | | |
220035 |
Zbinden John |
Moutier |
O50
|
1'121 |
C 9 |
— | | | | | Koenig Alain | | | | | | ✔ | | | | | |
503526 |
Alimpinisis-Hofer Deborah |
Port |
O40
|
955 |
C 7 |
B 12 | Steinhauser Marc | | Ruggio-Williams Barbara | | | | | | ✔ | | | | | | | |
403417 |
Berger Alexandre |
Bulle |
O40
|
1'294 |
B 12 |
— | Baumann Sabine | | | Stukelja Rista | | | | | | ✔ | | | | | | |
119122 |
Cunto Armando |
Veyrier |
O40
|
1'276 |
B 14 |
— | | | | Velickovic Toplica | | | | | | | | | | | | |
223062 |
Deroulers Pierre |
Porrentruy |
O40
|
990 |
C 6 |
— | | | | | | | | | | ✔ | | | | | | |
501861 |
Haslebacher Jörg |
Münchenbuchsee |
O40
|
1'163 |
C 10 |
— | | | | | | | | | | ✔ | | | | | | |
502238 |
Hintz Rajan |
Rapperswil-Jona |
O40
|
1'556 |
A 18 |
— | Ruggio-Williams Barbara | | | Steinhauser Marc | | | | | | ✔ | | | | | | |
114007 |
Hurtado Javier |
Châtelaine |
O40
|
1'022 |
C 8 |
— | | | | | | | | | | ✔ | | | | | | |
821064 |
Imiela David Paul |
Emmen |
O40
|
1'015 |
D 4 |
— | | | | | | | | | | ✔ | | | | | | |
506080 |
Keller Reto |
bls Spiez |
O40
|
535 |
D 1 |
— | | | | Negro Joachim | | | | | | ✔ | | | | | | |
209077 |
Nusbaumer Blaise |
Delémont |
O40
|
1'263 |
B 12 |
— | | | | Persoz Fabien | | | | | | ✔ | | | | | | |
210066 |
Persoz Fabien |
Entente Pongiste Neuchâteloise |
O40
|
1'258 |
B 13 |
— | Rapoula Sandra | | | Nusbaumer Blaise | | | | | | ✔ | | | | | | |
113055 |
Pontabry Yann |
ZZ-Lancy |
O40
|
1'076 |
C 8 |
— | | | | | | | | | | ✔ | | | | | | |
210003 |
Rapoula Sandra |
Entente Pongiste Neuchâteloise |
O40
|
970 |
D 5 |
C 10 | Persoz Fabien | | Hewage Tamara | | | | | | ✔ | | | | | | | |
520039 |
Rodriguez Garcia Joely |
Bern |
O40
|
992 |
D 5 |
— | | | | | | | | | | ✔ | | | | | | |
318005 |
Ruggio-Williams Barbara |
Lugano |
O40
|
1'176 |
C 8 |
B 14 | Hintz Rajan | | Alimpinisis-Hofer Deborah | | | | | | ✔ | | | | | | | |
223059 |
Rutten Jean |
La Chaux-de-Fonds |
O40
|
693 |
D 2 |
— | | | | Thorigne Ronan | | | | | | | | | | | | |
616071 |
Sieber Stefan |
Baden-Wettingen |
O40
|
1'295 |
B 12 |
— | | | | | | | | | | ✔ | | | | | | |
420005 |
Snga Thang Muon |
Rossens |
O40
|
942 |
D 4 |
— | | | | Mariotti Nicolas | | | | | | ✔ | | | | | | |
701537 |
Spahiu Belul |
Lenzburg |
O40
|
1'254 |
B 13 |
— | | | | | | | | | | ✔ | | | | | | |
402795 |
Stadelmann Cindy |
Rossens |
O40
|
1'046 |
C 6 |
B 11 | Puertas Carlos | | Miller Jocelyne | | | | | | | | | | | | | |
503493 |
Steinhauser Marc |
Port |
O40
|
1'462 |
A 17 |
— | Alimpinisis-Hofer Deborah | | | Hintz Rajan | | | | | | | | | | | | |
224057 |
Thorigne Ronan |
Val-de-Ruz |
O40
|
784 |
D 2 |
— | | | | Rutten Jean | | | | | | | | | | | | |
601724 |
Varga Ernö |
Aesch |
O40
|
1'427 |
A 16 |
— | | | | Zeugin Philipp | | | | | | | | | | | | |
101494 |
Vu Duy Phuong |
Rapid-Genève |
O40
|
1'212 |
B 13 |
— | | | | | | | | | | ✔ | | | | | | |
601385 |
Zeugin Philipp |
Aesch |
O40
|
1'385 |
B 15 |
— | | | | Varga Ernö | | | | | | ✔ | | | | | | |
720124 |
Zhu Qifeng |
Zürich-Affoltern |
O40
|
1'401 |
B 15 |
— | | | | | | | | | | ✔ | | | | | | |