Name |
Cat. |
|
|
Elo |
Club |
Canton |
RA |
Series |
Acs Anna 718012 | O50 |
D 3 | C 6 |
747 | Kreuzlingen |
TG |
OTTV |
|
Acs Anna
718012, O50, Elo 747, D 3 | C 6, Kreuzlingen, TG, OTTV
|
Alimpinisis-Hofer Deborah 503526 | O40 |
C 7 | B 12 |
955 | Port |
BE |
MTTV |
|
Alimpinisis-Hofer Deborah
503526, O40, Elo 955, C 7 | B 12, Port, BE, MTTV
|
Allimann Denis 208001 | O50 |
D 3 | — |
811 | Delémont |
JU |
ANJTT |
|
Allimann Denis
208001, O50, Elo 811, D 3, Delémont, JU, ANJTT
|
Allimann Marcel 208002 | O50 |
D 3 | — |
827 | Val-de-Ruz |
NE |
ANJTT |
|
Allimann Marcel
208002, O50, Elo 827, D 3, Val-de-Ruz, NE, ANJTT
|
Arluna Dominique 415421 | O50 |
D 2 | D 4 |
679 | Collombey-Muraz |
VS |
AVVF |
|
Arluna Dominique
415421, O50, Elo 679, D 2 | D 4, Collombey-Muraz, VS, AVVF
|
Battolla Emilio 915060 | O75 |
D 3 | — |
804 | T-Card |
— |
STT |
|
Battolla Emilio
915060, O75, Elo 804, D 3, T-Card, STT
|
Baumann Sabine 504142 | O50 |
C 7 | B 13 |
1'030 | Thun |
BE |
MTTV |
|
Baumann Sabine
504142, O50, Elo 1'030, C 7 | B 13, Thun, BE, MTTV
|
Baumann Serge 500822 | O75 |
D 4 | — |
913 | Aarberg |
BE |
MTTV |
|
Baumann Serge
500822, O75, Elo 913, D 4, Aarberg, BE, MTTV
|
Behrendt Martin 700105 | O50 |
C 10 | — |
1'177 | Steckborn-Homburg |
TG |
OTTV |
|
Behrendt Martin
700105, O50, Elo 1'177, C 10, Steckborn-Homburg, TG, OTTV
|
Berger Alexandre 403417 | O40 |
B 12 | — |
1'294 | Bulle |
FR |
AVVF |
|
Berger Alexandre
403417, O40, Elo 1'294, B 12, Bulle, FR, AVVF
|
Bernardi Denis 217004 | O75 |
D 5 | — |
937 | Cortaillod |
NE |
ANJTT |
|
Bernardi Denis
217004, O75, Elo 937, D 5, Cortaillod, NE, ANJTT
|
Bertato Alessandro 221001 | O65 |
D 4 | — |
928 | Omega |
BE |
ANJTT |
|
Bertato Alessandro
221001, O65, Elo 928, D 4, Omega, BE, ANJTT
|
Bissig Bruno 802003 | O60 |
C 10 | — |
1'155 | Baar |
ZG |
TTVI |
|
Bissig Bruno
802003, O60, Elo 1'155, C 10, Baar, ZG, TTVI
|
Bouchet Alain 105004 | O70 |
D 4 | — |
939 | ZZ-Lancy |
GE |
AGTT |
|
Bouchet Alain
105004, O70, Elo 939, D 4, ZZ-Lancy, GE, AGTT
|
Bourquard Romain 413100 | O50 |
D 3 | — |
794 | Lausanne |
VD |
AVVF |
|
Bourquard Romain
413100, O50, Elo 794, D 3, Lausanne, VD, AVVF
|
Brancato Luigi 401168 | O70 |
D 2 | — |
667 | Rolle |
VD |
AVVF |
|
Brancato Luigi
401168, O70, Elo 667, D 2, Rolle, VD, AVVF
|
Brom Lucien 600275 | O70 |
D 4 | — |
828 | Copains Birsfelden |
BL |
NWTTV |
|
Brom Lucien
600275, O70, Elo 828, D 4, Copains Birsfelden, BL, NWTTV
|
Cherix Jacques 400534 | O60 |
B 12 | — |
1'287 | Collombey-Muraz |
VS |
AVVF |
|
Cherix Jacques
400534, O60, Elo 1'287, B 12, Collombey-Muraz, VS, AVVF
|
Colombo Fabio 314003 | O65 |
C 8 | — |
1'011 | Locarno |
TI |
ATTT |
|
Colombo Fabio
314003, O65, Elo 1'011, C 8, Locarno, TI, ATTT
|
Cunto Armando 119122 | O40 |
B 14 | — |
1'276 | Veyrier |
GE |
AGTT |
|
Cunto Armando
119122, O40, Elo 1'276, B 14, Veyrier, GE, AGTT
|
Cuthbertson Andrew 816008 | O60 |
C 7 | — |
1'013 | Reussbühl |
LU |
TTVI |
|
Cuthbertson Andrew
816008, O60, Elo 1'013, C 7, Reussbühl, LU, TTVI
|
Deroulers Pierre 223062 | O40 |
C 6 | — |
990 | Porrentruy |
JU |
ANJTT |
|
Deroulers Pierre
223062, O40, Elo 990, C 6, Porrentruy, JU, ANJTT
|
Dürrenmatt Raphaël 101286 | O50 |
D 2 | — |
770 | Vernier |
GE |
AGTT |
|
Dürrenmatt Raphaël
101286, O50, Elo 770, D 2, Vernier, GE, AGTT
|
Fischer Franz 600279 | O75 |
D 2 | — |
741 | Copains Birsfelden |
BL |
NWTTV |
|
Fischer Franz
600279, O75, Elo 741, D 2, Copains Birsfelden, BL, NWTTV
|
Foutrel Christian 107033 | O70 |
D 5 | — |
852 | ZZ-Lancy |
GE |
AGTT |
|
Foutrel Christian
107033, O70, Elo 852, D 5, ZZ-Lancy, GE, AGTT
|
Geiger Margit 515221 | O50 |
C 9 | B 15 |
1'130 | Zürich-Affoltern |
ZH |
OTTV |
|
Geiger Margit
515221, O50, Elo 1'130, C 9 | B 15, Zürich-Affoltern, ZH, OTTV
|
Gendron Gregory 422096 | O50 |
B 11 | — |
1'211 | Lausanne |
VD |
AVVF |
|
Gendron Gregory
422096, O50, Elo 1'211, B 11, Lausanne, VD, AVVF
|
Gerber Ernst 522007 | O65 |
D 1 | — |
553 | bls Spiez |
BE |
MTTV |
|
Gerber Ernst
522007, O65, Elo 553, D 1, bls Spiez, BE, MTTV
|
Gerdil Guillaume 116046 | O50 |
D 3 | — |
899 | Vernier |
GE |
AGTT |
|
Gerdil Guillaume
116046, O50, Elo 899, D 3, Vernier, GE, AGTT
|
Gobet Roger 501086 | O80 |
D 4 | — |
806 | Aarberg |
BE |
MTTV |
|
Gobet Roger
501086, O80, Elo 806, D 4, Aarberg, BE, MTTV
|
Haslebacher Jörg 501861 | O40 |
C 10 | — |
1'163 | Münchenbuchsee |
BE |
MTTV |
|
Haslebacher Jörg
501861, O40, Elo 1'163, C 10, Münchenbuchsee, BE, MTTV
|
Hewage Tamara 716126 | O60 |
D 4 | C 9 |
850 | Embrachertal |
ZH |
OTTV |
|
Hewage Tamara
716126, O60, Elo 850, D 4 | C 9, Embrachertal, ZH, OTTV
|
Hillmann Matthias 701733 | O65 |
B 13 | — |
1'303 | Zürich-Affoltern |
ZH |
OTTV |
|
Hillmann Matthias
701733, O65, Elo 1'303, B 13, Zürich-Affoltern, ZH, OTTV
|
Hintz Rajan 502238 | O40 |
A 18 | — |
1'556 | Rapperswil-Jona |
SG |
OTTV |
|
Hintz Rajan
502238, O40, Elo 1'556, A 18, Rapperswil-Jona, SG, OTTV
|
Hohl Roswitha 709017 | O50 |
D 3 | C 7 |
850 | Dübendorf-Volketswil |
ZH |
OTTV |
|
Hohl Roswitha
709017, O50, Elo 850, D 3 | C 7, Dübendorf-Volketswil, ZH, OTTV
|
Hurtado Javier 114007 | O40 |
C 8 | — |
1'022 | Châtelaine |
GE |
AGTT |
|
Hurtado Javier
114007, O40, Elo 1'022, C 8, Châtelaine, GE, AGTT
|
Iffland Horst 701533 | O80 |
C 7 | — |
1'045 | T-Card |
— |
STT |
|
Iffland Horst
701533, O80, Elo 1'045, C 7, T-Card, STT
|
Imhof Jean 100343 | O80 |
D 3 | — |
813 | ZZ-Lancy |
GE |
AGTT |
|
Imhof Jean
100343, O80, Elo 813, D 3, ZZ-Lancy, GE, AGTT
|
Imiela David Paul 821064 | O40 |
D 4 | — |
1'015 | Emmen |
LU |
TTVI |
|
Imiela David Paul
821064, O40, Elo 1'015, D 4, Emmen, LU, TTVI
|
Jaussi Eric 209025 | O65 |
D 1 | — |
595 | Delémont |
JU |
ANJTT |
|
Jaussi Eric
209025, O65, Elo 595, D 1, Delémont, JU, ANJTT
|
Joseph Pascal 210092 | O60 |
D 5 | — |
1'003 | Entente Pongiste Neuchâteloise |
NE |
ANJTT |
|
Joseph Pascal
210092, O60, Elo 1'003, D 5, Entente Pongiste Neuchâteloise, NE, ANJTT
|
Keller Reto 506080 | O40 |
D 1 | — |
535 | bls Spiez |
BE |
MTTV |
|
Keller Reto
506080, O40, Elo 535, D 1, bls Spiez, BE, MTTV
|
Koenig Alain 220013 | O50 |
C 7 | — |
1'035 | Moutier |
BE |
ANJTT |
|
Koenig Alain
220013, O50, Elo 1'035, C 7, Moutier, BE, ANJTT
|
Krönung Klaus-Peter 520033 | O60 |
D 5 | — |
1'008 | Burgdorf |
BE |
MTTV |
|
Krönung Klaus-Peter
520033, O60, Elo 1'008, D 5, Burgdorf, BE, MTTV
|
Kurth Daniel 600762 | O50 |
B 14 | — |
1'245 | Aesch |
BL |
NWTTV |
|
Kurth Daniel
600762, O50, Elo 1'245, B 14, Aesch, BL, NWTTV
|
Logo Hansjörg 800565 | O70 |
D 3 | — |
805 | Goldau |
SZ |
TTVI |
|
Logo Hansjörg
800565, O70, Elo 805, D 3, Goldau, SZ, TTVI
|
Luder Daniel 500663 | O65 |
D 5 | — |
996 | Langnau |
BE |
MTTV |
|
Luder Daniel
500663, O65, Elo 996, D 5, Langnau, BE, MTTV
|
Luu Van Huy 600928 | O50 |
C 6 | — |
1'005 | Aesch |
BL |
NWTTV |
|
Luu Van Huy
600928, O50, Elo 1'005, C 6, Aesch, BL, NWTTV
|
Mariotti Nicolas 100699 | O50 |
D 5 | — |
976 | Rossens |
FR |
AVVF |
|
Mariotti Nicolas
100699, O50, Elo 976, D 5, Rossens, FR, AVVF
|
Matuschek Nicolai 702825 | O50 |
A 16 | — |
1'406 | Zürich-Affoltern |
ZH |
OTTV |
|
Matuschek Nicolai
702825, O50, Elo 1'406, A 16, Zürich-Affoltern, ZH, OTTV
|
Miller Jocelyne 421054 | O50 |
D 1 | D 1 |
600 | Rossens |
FR |
AVVF |
|
Miller Jocelyne
421054, O50, Elo 600, D 1 | D 1, Rossens, FR, AVVF
|
Miller Thierry 403453 | O50 |
A 19 | — |
1'756 | Rossens |
FR |
AVVF |
|
Miller Thierry
403453, O50, Elo 1'756, A 19, Rossens, FR, AVVF
|
Morel Corinne 223072 | O50 |
D 1 | D 1 |
638 | Val-de-Ruz |
NE |
ANJTT |
|
Morel Corinne
223072, O50, Elo 638, D 1 | D 1, Val-de-Ruz, NE, ANJTT
|
Moreno Castro Joaquin 207096 | O50 |
C 7 | — |
1'081 | Delémont |
JU |
ANJTT |
|
Moreno Castro Joaquin
207096, O50, Elo 1'081, C 7, Delémont, JU, ANJTT
|
Negro Joachim 720076 | O50 |
D 3 | — |
713 | Zürich-Affoltern |
ZH |
OTTV |
|
Negro Joachim
720076, O50, Elo 713, D 3, Zürich-Affoltern, ZH, OTTV
|
Nölkes Rolf 800576 | O65 |
B 11 | — |
1'243 | Baar |
ZG |
TTVI |
|
Nölkes Rolf
800576, O65, Elo 1'243, B 11, Baar, ZG, TTVI
|
Norden Jens 909018 | O50 |
B 15 | — |
1'412 | Zürich-Affoltern |
ZH |
OTTV |
|
Norden Jens
909018, O50, Elo 1'412, B 15, Zürich-Affoltern, ZH, OTTV
|
Nusbaumer Blaise 209077 | O40 |
B 12 | — |
1'263 | Delémont |
JU |
ANJTT |
|
Nusbaumer Blaise
209077, O40, Elo 1'263, B 12, Delémont, JU, ANJTT
|
Nussbaum Jean-Charles 235111 | O50 |
D 3 | — |
818 | Hauterive |
NE |
ANJTT |
|
Nussbaum Jean-Charles
235111, O50, Elo 818, D 3, Hauterive, NE, ANJTT
|
Nyffenegger Peter 502864 | O65 |
C 6 | — |
1'038 | Port |
BE |
MTTV |
|
Nyffenegger Peter
502864, O65, Elo 1'038, C 6, Port, BE, MTTV
|
Pantaleo Pietro 600599 | O65 |
D 4 | — |
867 | Gelterkinden |
BS |
NWTTV |
|
Pantaleo Pietro
600599, O65, Elo 867, D 4, Gelterkinden, BS, NWTTV
|
Persoz Fabien 210066 | O40 |
B 13 | — |
1'258 | Entente Pongiste Neuchâteloise |
NE |
ANJTT |
|
Persoz Fabien
210066, O40, Elo 1'258, B 13, Entente Pongiste Neuchâteloise, NE, ANJTT
|
Pezzi Roland 400435 | O70 |
D 4 | — |
854 | Eysins |
VD |
AVVF |
|
Pezzi Roland
400435, O70, Elo 854, D 4, Eysins, VD, AVVF
|
Pontabry Yann 113055 | O40 |
C 8 | — |
1'076 | ZZ-Lancy |
GE |
AGTT |
|
Pontabry Yann
113055, O40, Elo 1'076, C 8, ZZ-Lancy, GE, AGTT
|
Potoplyak Grygoriy 722189 | O65 |
B 12 | — |
1'273 | Zürich-Affoltern |
ZH |
OTTV |
|
Potoplyak Grygoriy
722189, O65, Elo 1'273, B 12, Zürich-Affoltern, ZH, OTTV
|
Puertas Carlos 400824 | O50 |
B 14 | — |
1'292 | Rossens |
FR |
AVVF |
|
Puertas Carlos
400824, O50, Elo 1'292, B 14, Rossens, FR, AVVF
|
Quesel Carsten 504351 | O60 |
C 6 | — |
1'044 | Solothurn |
SO |
MTTV |
|
Quesel Carsten
504351, O60, Elo 1'044, C 6, Solothurn, SO, MTTV
|
Quintin Lucien 400038 | O85 |
D 1 | — |
573 | Lausanne |
VD |
AVVF |
|
Quintin Lucien
400038, O85, Elo 573, D 1, Lausanne, VD, AVVF
|
Rapoula Sandra 210003 | O40 |
D 5 | C 10 |
970 | Entente Pongiste Neuchâteloise |
NE |
ANJTT |
|
Rapoula Sandra
210003, O40, Elo 970, D 5 | C 10, Entente Pongiste Neuchâteloise, NE, ANJTT
|
Revol Jean-Pierre 100672 | O75 |
D 3 | — |
816 | Meyrin |
GE |
AGTT |
|
Revol Jean-Pierre
100672, O75, Elo 816, D 3, Meyrin, GE, AGTT
|
Rezzonico Daniele 300762 | O65 |
D 5 | — |
990 | Lugano |
TI |
ATTT |
|
Rezzonico Daniele
300762, O65, Elo 990, D 5, Lugano, TI, ATTT
|
Roccioletti Ottavio 601185 | O75 |
D 3 | — |
713 | Schöftland |
AG |
NWTTV |
|
Roccioletti Ottavio
601185, O75, Elo 713, D 3, Schöftland, AG, NWTTV
|
Rodriguez Garcia Joely 520039 | O40 |
D 5 | — |
992 | Bern |
BE |
MTTV |
|
Rodriguez Garcia Joely
520039, O40, Elo 992, D 5, Bern, BE, MTTV
|
Rohner Hanspeter 600033 | O65 |
D 4 | — |
823 | Aarau |
AG |
NWTTV |
|
Rohner Hanspeter
600033, O65, Elo 823, D 4, Aarau, AG, NWTTV
|
Rossel Pierre 221091 | O75 |
D 3 | — |
783 | Porrentruy |
JU |
ANJTT |
|
Rossel Pierre
221091, O75, Elo 783, D 3, Porrentruy, JU, ANJTT
|
Ruder Werner 600292 | O65 |
C 9 | — |
1'117 | Aesch |
BL |
NWTTV |
|
Ruder Werner
600292, O65, Elo 1'117, C 9, Aesch, BL, NWTTV
|
Ruggio-Williams Barbara 318005 | O40 |
C 8 | B 14 |
1'176 | Lugano |
TI |
ATTT |
|
Ruggio-Williams Barbara
318005, O40, Elo 1'176, C 8 | B 14, Lugano, TI, ATTT
|
Rutten Jean 223059 | O40 |
D 2 | — |
693 | La Chaux-de-Fonds |
NE |
ANJTT |
|
Rutten Jean
223059, O40, Elo 693, D 2, La Chaux-de-Fonds, NE, ANJTT
|
Schaffter Laurent 223045 | O60 |
C 10 | — |
1'149 | Aesch |
BL |
NWTTV |
|
Schaffter Laurent
223045, O60, Elo 1'149, C 10, Aesch, BL, NWTTV
|
Schanz Martin 711018 | O50 |
C 8 | — |
1'137 | Wädenswil |
ZH |
OTTV |
|
Schanz Martin
711018, O50, Elo 1'137, C 8, Wädenswil, ZH, OTTV
|
Schärrer Urs 701405 | O50 |
B 11 | — |
1'183 | Neuhausen |
SH |
OTTV |
|
Schärrer Urs
701405, O50, Elo 1'183, B 11, Neuhausen, SH, OTTV
|
Schwiegers Horst 800590 | O80 |
D 4 | — |
897 | Baar |
ZG |
TTVI |
|
Schwiegers Horst
800590, O80, Elo 897, D 4, Baar, ZG, TTVI
|
Sieber Stefan 616071 | O40 |
B 12 | — |
1'295 | Baden-Wettingen |
AG |
NWTTV |
|
Sieber Stefan
616071, O40, Elo 1'295, B 12, Baden-Wettingen, AG, NWTTV
|
Siegler Michelle 913018 | O50 |
D 5 | C 10 |
946 | Lenzburg |
AG |
NWTTV |
|
Siegler Michelle
913018, O50, Elo 946, D 5 | C 10, Lenzburg, AG, NWTTV
|
Sigg Jacques 400247 | O65 |
C 9 | — |
1'082 | Bulle |
FR |
AVVF |
|
Sigg Jacques
400247, O65, Elo 1'082, C 9, Bulle, FR, AVVF
|
Snga Thang Muon 420005 | O40 |
D 4 | — |
942 | Rossens |
FR |
AVVF |
|
Snga Thang Muon
420005, O40, Elo 942, D 4, Rossens, FR, AVVF
|
Sok Jong Myong 120075 | O60 |
D 3 | — |
863 | Silver Star |
GE |
AGTT |
|
Sok Jong Myong
120075, O60, Elo 863, D 3, Silver Star, GE, AGTT
|
Soom Daniel 500973 | O50 |
A 16 | — |
1'367 | Port |
BE |
MTTV |
|
Soom Daniel
500973, O50, Elo 1'367, A 16, Port, BE, MTTV
|
Spahiu Belul 701537 | O40 |
B 13 | — |
1'254 | Lenzburg |
AG |
NWTTV |
|
Spahiu Belul
701537, O40, Elo 1'254, B 13, Lenzburg, AG, NWTTV
|
Stadelmann Cindy 402795 | O40 |
C 6 | B 11 |
1'046 | Rossens |
FR |
AVVF |
|
Stadelmann Cindy
402795, O40, Elo 1'046, C 6 | B 11, Rossens, FR, AVVF
|
Steiner Ruedi 500080 | O65 |
C 10 | — |
1'235 | Aarberg |
BE |
MTTV |
|
Steiner Ruedi
500080, O65, Elo 1'235, C 10, Aarberg, BE, MTTV
|
Steinhauser Marc 503493 | O40 |
A 17 | — |
1'462 | Port |
BE |
MTTV |
|
Steinhauser Marc
503493, O40, Elo 1'462, A 17, Port, BE, MTTV
|
Stevanovic Nenad 101321 | O60 |
A 18 | — |
1'571 | Meyrin |
GE |
AGTT |
|
Stevanovic Nenad
101321, O60, Elo 1'571, A 18, Meyrin, GE, AGTT
|
Stucki Martin 500771 | O50 |
C 10 | — |
1'195 | Belp |
BE |
MTTV |
|
Stucki Martin
500771, O50, Elo 1'195, C 10, Belp, BE, MTTV
|
Stukelja Rista 100608 | O60 |
B 14 | — |
1'340 | T-Card |
— |
STT |
|
Stukelja Rista
100608, O60, Elo 1'340, B 14, T-Card, STT
|
Taylor Maurice 100704 | O60 |
B 14 | — |
1'319 | Carouge |
GE |
AGTT |
|
Taylor Maurice
100704, O60, Elo 1'319, B 14, Carouge, GE, AGTT
|
Thi Van Chi 502703 | O50 |
B 12 | — |
1'238 | Solothurn |
SO |
MTTV |
|
Thi Van Chi
502703, O50, Elo 1'238, B 12, Solothurn, SO, MTTV
|
Thorigne Ronan 224057 | O40 |
D 2 | — |
784 | Val-de-Ruz |
NE |
ANJTT |
|
Thorigne Ronan
224057, O40, Elo 784, D 2, Val-de-Ruz, NE, ANJTT
|
Tschanz Rudolf 500742 | O75 |
C 10 | — |
1'163 | Münchenbuchsee |
BE |
MTTV |
|
Tschanz Rudolf
500742, O75, Elo 1'163, C 10, Münchenbuchsee, BE, MTTV
|
Varga Ernö 601724 | O40 |
A 16 | — |
1'427 | Aesch |
BL |
NWTTV |
|
Varga Ernö
601724, O40, Elo 1'427, A 16, Aesch, BL, NWTTV
|
Vaucher Jean-François 204043 | O70 |
D 2 | — |
780 | Cortaillod |
NE |
ANJTT |
|
Vaucher Jean-François
204043, O70, Elo 780, D 2, Cortaillod, NE, ANJTT
|
Velickovic Toplica 101310 | O50 |
B 15 | — |
1'469 | Veyrier |
GE |
AGTT |
|
Velickovic Toplica
101310, O50, Elo 1'469, B 15, Veyrier, GE, AGTT
|
Vendé Cédric 214013 | O50 |
D 3 | — |
906 | Entente Pongiste Neuchâteloise |
NE |
ANJTT |
|
Vendé Cédric
214013, O50, Elo 906, D 3, Entente Pongiste Neuchâteloise, NE, ANJTT
|
Versang Jacques 100072 | O75 |
B 13 | — |
1'302 | T-Card |
— |
STT |
|
Versang Jacques
100072, O75, Elo 1'302, B 13, T-Card, STT
|
Veya Bernard 209041 | O65 |
D 3 | — |
784 | Delémont |
JU |
ANJTT |
|
Veya Bernard
209041, O65, Elo 784, D 3, Delémont, JU, ANJTT
|
Voyame Michel 209044 | O70 |
D 3 | — |
805 | Delémont |
JU |
ANJTT |
|
Voyame Michel
209044, O70, Elo 805, D 3, Delémont, JU, ANJTT
|
Vu Duy Phuong 101494 | O40 |
B 13 | — |
1'212 | Rapid-Genève |
GE |
AGTT |
|
Vu Duy Phuong
101494, O40, Elo 1'212, B 13, Rapid-Genève, GE, AGTT
|
Vuagniaux Marcel 400463 | O80 |
D 3 | — |
747 | Mézières |
VD |
AVVF |
|
Vuagniaux Marcel
400463, O80, Elo 747, D 3, Mézières, VD, AVVF
|
Wichser Jean-Marc 400408 | O60 |
D 4 | — |
916 | Fribourg |
FR |
AVVF |
|
Wichser Jean-Marc
400408, O60, Elo 916, D 4, Fribourg, FR, AVVF
|
Widor Dieter 601902 | O80 |
D 5 | — |
917 | Liebrüti |
BL |
NWTTV |
|
Widor Dieter
601902, O80, Elo 917, D 5, Liebrüti, BL, NWTTV
|
Wüest Stefan 600449 | O50 |
B 15 | — |
1'291 | Aesch |
BL |
NWTTV |
|
Wüest Stefan
600449, O50, Elo 1'291, B 15, Aesch, BL, NWTTV
|
Zbinden John 220035 | O50 |
C 9 | — |
1'121 | Moutier |
BE |
ANJTT |
|
Zbinden John
220035, O50, Elo 1'121, C 9, Moutier, BE, ANJTT
|
Zeugin Philipp 601385 | O40 |
B 15 | — |
1'385 | Aesch |
BL |
NWTTV |
|
Zeugin Philipp
601385, O40, Elo 1'385, B 15, Aesch, BL, NWTTV
|
Zhu Qifeng 720124 | O40 |
B 15 | — |
1'401 | Zürich-Affoltern |
ZH |
OTTV |
|
Zhu Qifeng
720124, O40, Elo 1'401, B 15, Zürich-Affoltern, ZH, OTTV
|